Як загортати конвертики.

Конвертики - частина складеного страви, яке характеризується наявністю начинки і оболонки для її утримання. Наприклад, всім відомі млинці з начинкою. Головна вимога для конвертиков - це досить тонкий і еластичний матеріал, з якого вони згортаються. І звичайно, смачний. Адже вони їстівні, також як і начинка в них. І за смаком зовнішня оболонка повинна поєднуватися з внутрішнім вмістом.
Інструкція
1
Найпоширеніші конвертики - з млинців. Для їх виготовлення млинчики робляться тонкими і невеликими за розміром. Отже, конвертики з млинців бувають відкритими і закритими. Відкриті - це просто вчетверо складений млинчик з рідкою начинкою або скачана з млинчика трубочка. Закриті конвертики з млинців можна згорнути декількома способами. Конвертик трубочкою. Укладіть начинку на один край млинчика, трохи відступивши. Загорніть його на начинку. Потім загорніть всередину краю з боків. Акуратно засучтеся млинець з начинкою трубочкою і обсмажте в олії відкритим краєм вниз, щоб трубочка не розпадається.
2
Прямокутний конвертик. Укладіть начинку також на край млинчика, потім скрутіть млинець з начинкою кілька разів, подверніте бічні краї всередину, сформуйте плоский конвертик, який обсмажте в олії краєм вниз
3
Конвертик-трикутник. Укладіть начинку в центр млинчика, злегка притисніть її ложкою, щоб вона стала плоскою. Загорніть два бічних краї під кутом назустріч один одному. Нижній край також загорніть всередину. Вийшло велике трикутник з начинкою в центрі. Складіть кути трикутника всередину друг на друга. Обсмажте в маслі складеними кутами вниз.
4
Ще один поширений конвертик - з капустяного листа. Він використовується для приготування голубців. Відваріть капустяний лист 1- 2 хвилин в окропі. Він стане м'яким, як ганчірочка. Секрет успішного згортання конвертика в тому, що начинку треба класти на черешок капустяного листа, тобто на місце з'єднання листа з качаном. Потім акуратно загорніть начинку в лист один раз, подверніте бічні краї всередину, потім складете або скачайте голубець, обсмажте його в маслі краєм вниз.
5
Конвертики з листкового тіста. Розріжте лист листкового тіста на квадратики. Покладіть в центр начинку, зберіть кути квадрата разом вгорі, злегка притисніть їх пальцями. Запечіть конвертик в духовці.