Як замаскувати мішки під очима. секрети макіяжу очей якщо є мішки під очима.

Мішки під очима - досить поширена проблема. І якщо не виходить від них остаточно позбутися за допомогою кремів і масок, то залишається єдиний спосіб - замаскувати їх за допомогою декоративної косметики.
Вам знадобиться
  • Коректор жовтого тону, тональна основа, світла пудра.
Інструкція
1
Використовуйте жовтий тонВізажісти прекрасно розуміють всі труднощі, з якими доводиться стикатися при маскуванні мішків під очима, тому практикують це не так часто. Наприклад, досить часто крім припухлостей на нижньому столітті утворюються і темнуваті кола, які псують зовнішній вигляд. На цьому етапі важливо використовувати саме коректор жовтого тону, так як білий, навпаки, збільшує припухлість, внаслідок чого набряки візуально стають ще більше. Коректор повинен бути м'яким, плавно лягати на шкіру. Наносити тон потрібно дуже акуратно, не перестарайтеся.
2
Використовуйте тональну основуПосле того як самі мішки ви зафарбували, важливо надати рівний тон всьому обличчю. Для цього використовується тональник, відповідний для вашої шкіри. Тут також важливо робити все акуратно і не перестаратися, інакше особа придбає ненатуральний відтінок, а зовнішній вигляд буде зіпсований. Але на цьому коригування мішків під очима не закінчена, є ще один важливий етап.
3
Використовуйте світлий тон Через що мішки під очима псують зовнішній вигляд? Припухлості відкидають тінь на інші ділянки, в результаті дівчина здається невиспаний і втомленою. Відповідно, коли особа має рівний колір, тіні добре помітні. А щоб позбутися цього ефекту, необхідно нанести світлий тон на запалі ділянки, які перебувають під припухлостями. Пудра повинна бути матова, без мерехтливих частинок, так як вони залучають ще більше уваги до проблемній зоні. Наносити її можна тільки один раз, так як багатошарове нанесення, навпаки, виділить припухлості під очима. Ці дії допоможуть позбутися від зовнішніх проявів мішків під очима. Тіней від них тепер буде не видно, таким чином ви придбаєте відпочив вигляд і ідеальний колір обличчя без жодного натяку на припухлості.