Як заборонити закриття.

Якщо адміністратор комп'ютера запустить обраної програми в якості служби, то інший користувач, що увійшов під своїм обліковим записом, не зможе завершити роботу цієї програми. Як же це зробити?
Вам знадобиться
  • - sravny (instrsrv.exe і sravny.exe)
Інструкція
1
Скачайте пакет утиліт sravny, що складається з двох виконуваних файлів - instsrv.exe і sravny.exe і перейдіть в головне меню "Пуск" для запуску інструменту «Командний рядок» з правами адміністратора комп'ютера.
2
Введіть значення «командний рядок» в поле пошуку і викличте контекстне меню знайденого об'єкта кліком правої кнопки миші.
3
Вкажіть команду «Запуск від імені адміністратора» і введіть значення instsrv ім'я_служби% windir% \ sravny.exe, де ім'я_служби - бажане ім'я служби для обраної програми, у полі командного рядка для запуску файлу sravny.exe.
4
Натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження виконання команди і поверніться в головне меню "Пуск" для виконання конфігурації створеної служби.
5
Перейдіть в пункт «Налаштування» і розкрийте посилання «Панель управління».
6
Вкажіть пункт «Служби» і викличте сервісне меню раніше створеної служби подвійним кліком миші.
7
Виберіть пункт Automatic в діалоговому вікні для автоматичного запуску створеної служби при завантаженні комп'ютера, пункт Manual для запуску вручну або пункт Disabled для скасування запуску і застосуйте прапорець на полі Allow Service to Interact with Desktop для відображення служби у віконному режимі.
8
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для запуску інструменту «Редактор реєстру».
9
Введіть значення regedit у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
10
Розкрийте гілку реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE \ System \ CurrentControlSet \ Services і знайдіть ім'я новоствореної служби.
11
Створіть у ній розділ Parameters, а в ньому підрозділ Application типу REG_SZ, і вкажіть у ньому повний шлях до виконуваного файлу обраної програми.
12
Перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.