Як зробити з цифрової камери веб-камеру.

Для відеоконференції, відеочату і навіть трансляції подій у прямому ефірі через інтернет не обов'язково володіти веб-камерою. Багато цифрові камери можуть не просто виконувати роль веб-камери, а працювати набагато краще більшості з них.
Інструкція
1
Ознайомтеся з керівництвом цифрової камери, щоб дізнатися, чи може вона бути використана в якості веб-камери. Багато цифрові камери мають таку функціональну можливість і навіть поставляються в комплекті зі спеціалізованим програмним забезпеченням. Встановіть це програмне забезпечення на комп'ютер. Якщо в комплекті такого програмного забезпечення немає, скористайтеся програмою для веб-камери, наприклад, SarmSoft Web Camera. Скачайте і встановіть цю програму на комп'ютер. Після завершення установки запустіть її.
2
Підключіть мережевий адаптер до цифрової камери. Деякі з них не будуть функціонувати як веб-камери, поки не підключені до адаптера. Навіть якщо камера працює в веб-режимі на батарейках, то підключення за допомогою мережевого адаптера економить ресурс батарейок і перешкоджає відключенню камери в середині зйомки.
3
Підключіть один кінець відео до відеовиходу цифрової камери, а інший кінець - до вхідного порту відеокарти. Увімкніть камеру та зачекайте, поки комп'ютер розпізнає новий пристрій. Переконайтеся, що в налаштуваннях програми SarmSoft Web Camera теж встановлена цифрова камера.
4
Встановіть камеру настільки близько до монітора, наскільки можливо. Це дозволить комунікувати обличчям до обличчя з іншим користувачем. Для установки камери можна використовувати міні-штатив.
5
Сядьте на відстань один метр від цифрової камери. Фокус більшості камер при використанні в веб-режимі краще на цій відстані. Відрегулюйте різні параметри, такі як масштабування і фокусування.
6
Використовуйте окремий мікрофон, якщо цифрова камера його не передає звук при використанні як веб-камери. Підключіть мікрофон до відповідного роз'єму звукової карти. Переведіть камеру в веб-режим.