Як прив'язати субтитри. прикріпити субтитри до відео в windows media player.

Нерідко, щоб повною мірою передати атмосферу того чи іншого фільму, озвучування замінюють субтитрами. Тоді чутні і голоси акторів, і їх інтонації. Субтитри можна застосовувати і в якості пояснень до фільмів що демонструє, наприклад, виробництво. Як прикріпити субтитри до відео?
Інструкція
1
Вирішіть, які субтитри ви хочете прив'язати до відео. Є два види субтитрів: зовнішні і внутрішні. Різниця між ними полягає в наступному. Зовнішні субтитри являють собою окремий файл, який запускається паралельно з відео. У ньому розписано, в який момент часу повинна виводитися на екран та чи інша напис. При бажанні їх можна відключити. Внутрішні субтитри вбудовані у відео, і відключити їх не представляється можливим.
2
Скачайте субтитри з інтернету. Врахуйте, що формат файлу фільму, до якого ви збираєтеся скачати субтитри, не має ніякого значення. Після того, як файл з субтитрами буде викачаний, перемістіть його в папку з фільмом. Далі, щоб прив'язати субтитри до фільму, перейменуйте файл, щоб його ім'я збігалося з ім'ям відеоролика. Тоді при кожному запуску фільму субтитри будуть запускатися автоматично.
3
Зверніть увагу, синхронізовані чи субтитри з фільмом. Якщо ні, то вам знадобиться редактор, щоб це виправити. Скачайте з інтернету програму Jubler. З її допомогою ви зможете скоригувати час появи на екрані кожної фрази. Вищезгадана програма має достатньо зрозумілий інтерфейс і проста у використанні. Врахуйте, що на підгонку кожної фрази може піти багато часу.
4
Скачайте програми VirtualDub і VSFilter, щоб вбудувати субтитри у відео. Після того, як ви скачаєте ці програми, потрібно вмонтувати одну в іншу. Для цього відкрийте папку VSFilter і знайдіть в ній файл vsfilter.dll. Скопіюйте його в папку Windows \ System32. Після цього перейдіть в меню кнопки «Пуск», виберіть пункт «Виконати».
5
В командний рядок впишіть regsvr32 vsfilter.dll. Після цього програма VSFilter автоматично буде вбудована в програму VirtualDub. Після цього відкрийте папку VSFilter, знайдіть каталог Release. Файл vsfilter.dll перейменуйте в textsub.vdf. Тепер ви можете його використовувати в якості плагіна для накладення субтитрів. Запустіть програму Virtual Dub, запустіть в ній фільтр Text Sub, після чого виберіть відео файл і субтитри, які хочете в нього вмонтувати.