Як складати пілотку. Як зробити пілотку з газети.

Пилотка з газети - це незмінний атрибут штукатурно-малярних робіт. Жоден ремонт в будинку раніше не обходився без цього головного убору. І зараз можна знайти безліч варіантів застосування такої пілотки. Наприклад, використовувати на дачі, пляжі або в лісі в жаркий, сонячний день для порятунку від пекущейся сонця. Скласти таку пілотку не складає труднощів. Достатньо мати під рукою подвійний аркуш газети.
Інструкція
1
Складіть подвійний аркуш газети по лінії згину (навпіл). Покладіть перед собою на рівну поверхню таким чином, щоб край із згином опинився зверху. Візьмете верхній правий кут подвійного листа і складіть його, як показано на ілюстрації. Аналогічним способом складіть лівий верхній кут газети.
2
Загніть нижній край верхнього газетного аркуша до рівня горизонтальної сторони складених кутів. Переверніть. Аналогічно, на такому ж рівні, загорніть другий край газети.
3
Переверніть заготовку вашої пілотки знову на сторону з загнутими кутами. Відверніть нижній край і складіть його навпіл. Знову загорніть нижній край (відворот) по першій лінії згину.
4
Переверніть пілотку на іншу сторону. Тепер розгорніть відворот на цій стороні. Далі загорніть бічні сторони настільки, щоб пілотка щільно села на голову, за розміром. При необхідності можна загортати бічні сторони більше або менше, домагаючись необхідного результату.
5
Складіть навпіл нижній відворот на такому ж рівні, як на першій стороні пілотки. При цьому, загини бічних сторін не відвертайте. Тобто складайте їх удвічі. Знову загорніть нижній край (відворот) по першій лінії згину таким чином, щоб подвійні кінці одвороту утворили скріплення одворотів пілотки з першою стороною. Тобто загорніть їх за бічні одвороти, як показано на ілюстрації.
6
Надайте обсяг отриманої пілотці. Приміряйте її на голову. Такий головний убір можна носити не тільки як стандартну пілотку, але і як будьонівку.
7
Якщо у получившейся пілотки виявилася глибока посадка, то верхній кут можна загорнути всередину. Таким чином можна підігнати її по розміру на конкретну голову, а також надати класичний зовнішній вигляд вашої пілотці.
Корисна порада
Оскільки газетні листи мають різні формати, підбирайте їх більшого чи меншого розміру, в залежності від необхідного розміру вашої пілотки.