Як заховати дроти комп'ютера.

Чим більше пристроїв підключено до вашого комп'ютера, тим гостріше стоїть питання про те, куди ж прибирати постійно сплутуватися, порошаться дроти. Якщо у вас немає можливості замінити пристрої на бездротові, скористайтеся кількома способами, наведеними нижче.
Вам знадобиться
  • - молоток;
  • - скоби для кабелю;
  • - коробка.
Інструкція
1
Прибийте дроти по периметру кімнати до плінтуса за допомогою спеціальних дужок, які можна купити в будь-якому господарському магазині. Вони маленькі і на перший погляд непомітні, тому як не можна краще підійдуть для цих цілей. Однак це зручно, якщо у вас проведені 1-2 кабелю, а якщо їх більше, тоді кращим варіантом вирішення проблеми буде укладання проводів в спеціальні коробки. Також дроти можна заховати під плінтус, якщо для вас не проблема його відкрутити і знову поставити потім на місце.
2
Знайдіть невелику коробку з-під взуття. Зробіть з одного її боку кілька невеликих надрізів відповідно кількості проводів під столом. Зверніть увагу на невеликі довгі коробки, які часом зустрічаються в господарському магазині, їх також можна використовувати в тих же цілях.
3
На час від'єднайте дроти комп'ютера, пропустіть їх через пророблені дірки в коробці. Надлишки змотайте, закріпіть за допомогою спеціального дроту і чи просто розташуйте їх у коробці, однак у цьому випадку є ймовірність, що кожного разу ви будете витрачати купу часу на їх розплутування. Витягніть кінці проводів через пророблені дірки з іншого боку і закрийте кришку.
4
Знову підключіть проводи до комп'ютера, прибравши коробку під стіл, на системник або в будь-яке інше місце, де вона не буде заважати.
5
Якщо у вас багато проводів, що йдуть по одному маршруту, скористайтеся спеціальними гофрованими трубками, що продаються в господарських магазинах. Також зручний варіант для проведення мережевих дротів - укладання їх в стіну і встановлення мережевої розетки.
6
Зверніть увагу на нові моделі столів, конструкція яких передбачає укладання проводів в спеціально відведені для цього місця таким чином, що вони абсолютно не видно і не заважають прибиранню квартири.
Зверніть увагу
Не допускайте використання пошкоджених оголених проводів.
Корисна порада
Використовуйте подовжувачі для пристроїв з USB-інтерфейсом, щоб не доводилося рухати зайвий раз системний блок.
Самостійний монтаж електричної проводки є не надто складною справою і доступний кожному власнику квартири або дачі, який вміє тримати в руках інструменти та здатному відрізнити нульовий провід від фазового. Основною складністю стає монтаж проводки як такої, а можливість виконати цю роботу якісно, акуратно і красиво.
Спосіб монтажу електричної проводки залежить від матеріалу стін. Проводка може бути відкритою, тобто прокладеної по поверхні стіни, і прихованою. Якщо ви вирішили зробити нову проводку, спочатку розрахуйте її параметри, виходячи з передбачуваного навантаження. Вам потрібно правильно підібрати переріз дроти , встановити відповідні навантаженні автомати захисту. Розрахунок проводки є окремою темою, пошукайте інформацію про неї в інтернете.Прі монтажі відкритої проводки ні в якому разі не прибивайте провід цвяхами, забиваючи їх між провідниками. Такий спосіб чреватий замиканням і пожежею. Для кріплення використовуйте бляшані дужки шириною 1 см і довжиною 3-4 см. Якщо провід в одинарній ізоляції, між ним і дужкою додатково прокладете смужку картону. Обіжміть провід дужкою, після чого прибийте її до стіни. Проводка може бути захована в кабель-канали або електротехнічні плінтуси, здатні захистити будинок від пожежі в разі короткого замикання і неспрацьовування автомата захисту. Це особливо важливо в тому випадку, якщо проводка виконується по дерев'яній або обшитої вагонкою стіни. Якщо ви міняєте проводку в приватному будинку, одним з варіантів може стати прокладка основних проводів по горищі в спеціальній гофре (підійде гофра діаметром 16 мм). Цей спосіб дозволить не псувати стіни і значно скоротити час виконання робіт. В кімнати проводка виводиться через отвори в стелі й укладається в кабель-канали. При монтажі проводки в новому будинку на ще не оштукатурених цегельних або бетонних стінах ви можете закріпити провід на стіні гіпсом. Після штукатурки стін провід буде зовсім непомітний. У тому випадку, якщо стіни вже поштукатурені, в штукатурці проробляється паз (штраб) глибиною 1-1,5 см, куди і поміщається провід. Після закінчення монтажу проводки штраб закладають гіпсом. Якщо стіни обшиваються гіпсокартоном, дроти можна сховати під ним. Та як гіпсокартон кріпиться до спеціальному профілю, ніяких канавок під провід в стіні робити не доведеться. Достатньо лише намітити місця входу і виходу проводів і просвердлити отвори потрібного діаметра.Все з'єднання проводів виконуйте тільки в сполучних коробках. Обрізаючи виведений в коробку провід, залишайте запас 5-7 см. В майбутньому це полегшить можливий ремонт. Якщо дроти перетинаються, місце перетину має бути додатково ізольовано декількома шарами ізоляційної стрічки. Не забувайте дотримуватися техніки безпеки - перед будь-якими роботами з проводкою обов'язково її обесточьте.