Як налаштувати телевізор, який підключений до комп'ютера. настройка дозволу екрану ТВ.

Багато користувачів застосовують сучасні рідкокристалічні та плазмові телевізори замість моніторів. Це дозволяє значно поліпшити якість зображення і отримати більше задоволення від перегляду фільму чи ігрового процесу.
Вам знадобиться
  • - кабель HDMI-HDMI.
Інструкція
1
Спочатку підберіть кабель, за допомогою якого телевізор буде підключений до системного блоку комп'ютера. Для підвищення якості зображення краще використовувати цифрові канали, такі як HDMI і DVI. Підключення через порт HDMI дозволяє передавати і звуковий сигнал. Це позбавить вас від необхідності покупки додаткового кабелю. Виконайте з'єднання телевізора з відеокартою комп'ютера.
2
Включіть обидва пристрої. Відкрийте меню налаштувань телевізора. На даному етапі необхідно лише вказати порт, через який ви здійснили з'єднання, як основне джерело сигналу. Виконайте цю дію.
3
Дочекайтеся завантаження операційної системи і виконайте настройку параметрів роботи відеокарти. Якщо ви використовуєте телевізор замість монітора, то просто виставите підходяще дозвіл. Відкрийте панель управління і виберіть пункт «Налаштування роздільної здатності екрану», що знаходиться в меню «Екран». Виберіть потрібне дозвіл і натисніть кнопку «Застосувати».
4
При синхронному використанні телевізора і монітора виконайте додаткові настройки. Відкрийте пункт «Підключення до зовнішнього дисплею» у меню «Екран». Виберіть обладнання, на якому спочатку будуть запускатися всі програми. Активуйте функцію «Зробити цей екран основним». Краще вибирати монітор в якості основного дисплея.
5
Тепер увімкніть функцію «Розширити цей екран». Клацніть по графічному зображенню телевізора і встановіть відповідне дозвіл. Налаштування комп'ютера на цьому етапі завершена.
6
Відкрийте меню телевізора і виконайте детальну настройку зображення. Підкоригує яскравість і контрастність. Розширте або звузьте зображення, якщо можливості ТВ дозволяють це зробити. Вирівняйте частоту оновлення екрану телевізора і монітора. Це дозволить знизити навантаження на відеокарту.