Як встановити wifi будинку. Як зробити вдома wifi.

Часом буває так, що комусь із членів родини терміново потрібен інтернет в той час, як вам необхідно завершити важливу роботу на комп'ютері. При частому повторенні подібна ситуація загрожує перерости в хронічний конфлікт. Однак щоб в майбутньому виключити боротьбу за місце біля комп'ютера, можна встановити wi-fi будинку.
Інструкція
1
Для того щоб встановити wi-fi будинку, нам знадобиться спеціальний пристрій - роутер. Вибираючи роутер, уточніть у інтернет-провайдера, які моделі підійдуть для використовуваного типу зв'язку. Можливо, представники компанії порекомендують роутери певних виробників. Перед покупкою слід прислухатися до їхніх порад: напевно проводилися спеціальні тести, і з рекомендованими моделями зв'язок з інтернетом буде стабільніше і швидше.
2
Створюємо послідовне підключення роутера і комп'ютера. Провід, через який йде зв'язок з інтернетом, підключаємо у відповідне гніздо роутера, а другим проводом, що йде в комплекті, з'єднуємо сам роутер і комп'ютер, вставивши його в роз'єм мережевої карти. Хоча б з одним з комп'ютерів дротове з'єднання повинно бути встановлено: через нього вироблятимуться настройки бездротового зв'язку.
3
Підключивши до роутера харчування, запускаємо комп'ютер і заходимо в будь-який з встановлених в ОС браузерів. В адресному рядку прописуємо IP роутера для доступу до налаштувань: http://192.168.1.1/. Втім, він може бути іншим. Зверніться до довідкової документації, щоб уточнити адресу і логін і пароль для доступу до станиці налаштувань.
4
На сторінці налаштувань wi-fi роутера слід заповнити 2 основні вкладки, що безпосередньо впливають на зв'язок: це «Інтернет-з'єднання» ("WAN") і «Бездротова мережа». На сторінці "WAN" вводимо логін і пароль доступу до Інтернету, тип з'єднання і IP-адресу. На вкладці «Бездротова мережа» - настройки шифрування, ключ доступу до wi-fi-мережі та її назва (SSID), за яким вона буде виявлятися іншими комп'ютерами. Перезавантажуємо роутер.
5
Перевіряємо правильність підключення і установки wi-fi-роутера. Шукаємо мережу за допомогою інших комп'ютерів або комунікаторів. Після її виявлення вводимо пароль доступу і починаємо перегляд Інтернету. Якщо зв'язок не обривається, і канал працює стабільно, значить wi-fi будинку встановлений правильно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rlzfVZ2VRdI