Як підвищити ендорфін.

Ендорфіни - це гормони, які виробляються клітинами мозку і нервової системи людини, що забезпечують організм енергією, силою і бадьорістю. Ендорфіни схожі з наркотиками, оскільки збуджують центр задоволення в мозку і дарують відчуття радості, щастя і оптимізму. «Формула щастя» давно знайдена, завдяки здатності людини підпорядковувати собі і цю область, адже підвищити ендорфіни в організмі, як виявилося, досить просто.
Інструкція
1
Спорт, як би обтяжливий він не був, безпосередньо сприяє викиду ендорфінів. Особливо це відноситься до тих активним видам спорту, якими необхідно займатися довго і посилено: біг, плавання, теніс, фітнес і пр. На завершальному етапі тренування ви відчуєте неймовірний підйом сил, задоволення від заняття - це і буде довгоочікуваний викид гормонів.
2
Секс потрясающ не тільки сам по собі, але і як джерело ендорфінів. Не нехтуйте цим способом ні за яких обставин, і кожен день ви будете почувати себе щасливим. В принципі, взаємна любов і пристрасть, переповнює вас, - уже неймовірний джерело позитиву.
3
Підняти рівень гормону щастя можна за допомогою їжі. Будь-яке смачне і красиво оформлене блюдо здатне підняти настрій і додати бадьорості. Не відмовляйте собі в задоволенні пожувати перчик чилі. Потримайте невеликий шматочок чилі в роті, і ви дійсно відчуєте себе краще, крім того, гострий перчик - чудове знеболююче. Не нехтуйте перевіреним способом джерела радості - шматочком шоколаду. Викид ендорфіну забезпечить і звичайна картопля (бажано апетитно приготовлена), болгарський перець, банан, морозиво, риба, морська капуста, мигдаль.
4
Голковколювання як спосіб розслабитися і знеболити відомий багатьом. А ось як джерело ендорфінів таку терапію використовують рідко. І дуже даремно. Ефект голковколювання схожий з впливом сміху на організм, який, як відомо, замінює стакан сметани.
5
Нові враження, яскраві емоцій, приємні відчуття сприяють виробленню гормону щастя організмом. Сходіть в кіно, вирушайте в подорож, влаштуйте вечірку. Навіть годинне прослуховування улюбленої музики або відвідування виставки мистецтва матимуть позитивний ефект.
6
Самий вірний спосіб стати щасливими, на жаль, що підходить тільки жіночої статі - вагітність і народження дитини. Природою передбачено протягом усіх дев'яти місяців і в момент пологів підтримувати організм жінки постійними поставками ендорфінів. Коли дитина з'являється на світ, кількість гормонів щастя досягає свого максимуму, і всепоглинаюча любов витісняє ті муки і біль, через які довелося пройти породіллі.
Ендорфіни (простою мовою - гормони щастя) здатні вводити організм людини в стан ейфорії, тому його ще називають натуральним наркотиком. Можна простими способами збільшити їх кількість в організмі.
Інструкція
1
Запишіться на курс голкотерапії. Вплив на рефлексогенні зони викликає вивільнення ендорфінів. Пройдіть курс розслабляючого масажу - приємні відчуття під час сеансу так само добре допомагають організму виробити «гормон щастя».
2
Найчастіше займайтеся спортом, фізичні навантаження сприяють виробленню «гормону щастя»: грайте в теніс, бігайте вранці, плавайте. З кожним разом збільшуйте тривалість тренувань, і ви помітите, що самопочуття поліпшується. Взимку займайтеся лижами і катайтеся на ковзанах, крім підвищення вироблення ендорфіну ви регулярно будете забезпечувати свій організм киснем.
3
На рівень ендорфінів впливають нові позитивні враження: частіше дивіться фільми (комедії, улюблені мультфільми та кліпи), відвідуйте концерти улюблених артистів і співаків, частіше ходіть в театр і музеї. До речі, музика стимулює вироблення цього гормону, особливо та, яка викликає у вас позитивні емоції, часом навіть сльози.
4
Деякі продукти харчування так само сприяють викиду ендорфінів у кров. Тому їжте банани, авокадо, з овочів не забувайте картопля і буряк (в них багато калію, який є незамінним помічником у боротьбі зі стресами). Приділяйте увагу натуральним сокам, а якщо ви любите солодке - з'їжте цукерку або часточку шоколаду, напевно це принесе вам задоволення.
5
Ну і нарешті, вчіться контролювати свої емоції, наприклад, якщо вам хочеться плакати і у вас жахливий настрій - подумайте про що-небудь приємне. Частіше посміхайтеся оточуючим, і ви не помітите, як покращиться ваш настрій. І найголовніше - займайтеся улюбленими справами, щоб уникнути зайвих хвилювань і стресів.