Як надати форму ногам. Як надати красиву форму ногам.

Ноги - візитна картка дівчини, регулярні фізичні навантаження і правильне харчування є прекрасним засобом для того, щоб надати їм красиву форму.
Вам знадобиться
  • М'яч, вертикальна опора, стілець.
Інструкція
1
Почніть правильно харчуватися - намагайтеся не їсти жирну і солодку їжу, їжте багато білка і овочів, пийте не менше 2 літрів води в день. Їжте не менше, ніж за 3 години до сну, всю саму шкідливу їжу з'їдайте в першій половині дня.
2
Не менш 3-х разів на тиждень виконуйте силові фізичні вправи для ніг, починайте тренування з розминки, не забувайте про розтяжці.
3
Вправи для бічної поверхні стегна. Встаньте рівно, тримаючись за опору, відводите ногу в праву сторону. Зробіть 15-20 разів, після цього виконайте вправу для лівої ноги в ліву сторону.Лежа на боці, упріться ліктем в підлогу і підніміть ліву ногу вгору. Повторіть вправу 20 разів, поміняйте ноги.
4
Вправи для внутрішньої поверхні стегна. Сядьте на край стільця, зігніть ноги в колінах, стисніть м'яч і починайте стискати і відпускати його, повторіть вправу 30 раз.Встаньте прямо, розведіть шкарпетки в сторони, дотримуйтеся руками і починайте присідати. Присядьте близько 50 разів, потім займіть вихідне положення, підніміться на шкарпетки і зробіть ще 50 присідань.
5
Вправа для передньої поверхні стегна. Сядьте на підлогу, сідницями упріться в п'яти, починайте повільно підніматися і опускатися, не відриваючи ноги від підлоги. Повторіть вправу 10 разів.
6
Вправа для задньої поверхні стегна. Встаньте на коліна, зігніть руки в ліктях і поставте їх на підлогу. Почніть піднімати праву ногу вгору. Зробіть 30 разів, потім повторіть вправу для лівої ноги.
7
Завершіть тренування вправами на розтяжку. Сядьте на підлогу, розведіть ноги в сторони і нахиляйтеся черзі до кожної нозі.
Корисна порада
Покращує зовнішній вигляд ніг вакуумний масаж, який можна робити навіть у домашніх умовах: придбайте в аптеці спеціальне масло для баночного масажу і баночки, намажте ногу і почніть водити по ним банкою. Чи не масажуйте внутрішню поверхню стегна і ікри таким чином, так як це може привести до проблем зі здоров'ям.