Як зробити саморобний компресор. до компресора під'єднати два ресивера.

Для заняття аерографією потрібно не дуже продуктивний малошумящий компресор, розвиваючий тиск 4-6 атмосфер. Промислові компресори в даному випадку не підходять, так як шумні, мають великі габаритні розміри і незручні в експлуатації. Однак компактний і зручний компресор можна виготовити і самостійно. Причому вартість такого пристрою виявиться набагато нижче, ніж у фірмового приладу.
Вам знадобиться
  • - компресор від холодильника,
  • - пускозахисне реле,
  • - електричний реле - регулятор тиску повітря,
  • - регулятор тиску повітря з вмонтованим манометром,
  • - з'єднувальні дроти, герметична залізна ємність на 5-7 літрів,
  • - 2 фільтра тонкої очистки палива,
  • - з'єднувальні шланги,
  • - повітряний трійник,
  • - хомути.
Інструкція
1
Підключіть пускозахисне реле до компресора від холодильника, потім ввімкніть. Візуально визначте, з якої трубки на його корпусі виходить повітря. Підключіть цю трубку шлангом до герметичної ємності. Вона буде служити ресивером.
2
Знову включите компресор. Визначте, в якій трубці засмоктується повітря в компресор. Підключіть до неї перший фільтр тонкого очищення палива. Він служитиме повітряним фільтром.
3
До трубки від ресивера підключіть трійник. До другого висновку трійника підключіть електричний реле-регулятор. Дроти від реле-регулятора підключіть в розрив (послідовно) одного з мережевих дротів.
4
До третього висновку трійника підключіть регулятор тиску повітря з вмонтованим манометром. До виходу регулятора тиску повітря підключіть другий фільтр тонкого очищення палива. Він буде фільтрувати конденсат.
5
До виходу фільтра підключіть живить шланг. Компресор готовий, але його ще треба налаштувати на необхідний режим роботи. Якщо для аерографа потрібен тиск 3-4 атмосфери, налаштуйте компресор наступним чином.
6
Увімкніть компресор. Накачайте в ресивер повітря до тиску 6 атмосфер. Якщо компресор при цьому тиску не відключається, відпускайте регулювальний гвинт пружини електричного реле-регулятора тиску повітря, позначений як t, до такої міри, поки компресор не вимкнеться при тиску повітря меншому, ніж 6 атмосфер. Поступово закручуючи цей регулювальний гвинт, добийтеся відключення компресора при тиску в ресивері, рівному 6 атмосферам.
7
стравлювати повітря з ресивера. Зауважте тиск повітря в ресивері, при якому компресор включиться. Якщо цей тиск менше 4 атмосфер, затягуйте додатковий регулювальний гвинт електричного реле-регулятора, позначений як? T. Цей гвинт визначає різницю тисків, при якому компресор буде включатися і вимикаються. Якщо компресор включається при тиску, більшому, ніж 4 атмосфери, викручуйте цей гвинт до тих пір, поки тиск включення компресора не дорівнюватиме 4 атмосферам.