Як поставіть.png" іконку.

Не можна сказати, що операційна система Windows дозволяє повністю налаштувати свій зовнішній вигляд, але іконку поміняти вам ніщо не завадить. Зробити це можна за допомогою деяких маніпуляцій з властивостями ярлика.
Інструкція
1
Конвертуйте свою іконку з формату PNG в формат ICO. Це потрібно з тієї причини, що операційна система вимагає від іконок саме формат ICO. Для цього зайдіть на сайт favicon.ru і натисніть на кнопку «Виберіть файл». У вікні, вкажіть шлях до іконки (її розмір не повинен перевищувати 300 кілобайт) і натисніть «Відкрити». Натисніть на кнопку «Створити favicon.ico!». Відкриється нова сторінка, в центрі якої буде синя гіперпосилання з написом «Завантажити favicon.ico!», Клікніть по ній і збережіть іконку в потрібне місце. Цей сайт більш не знадобиться, можна його закрити.
2
Встановіть іконку. Зробити це можна кількома способами залежно від того, іконку чого ви хочете поміняти. Якщо це папка, клікніть по ній правою кнопкою миші, потім клацніть «Властивість»> «Установка»> «Змінити значок», вкажіть шлях до іконки і натисніть ОК. Якщо це будь-який інший ярлик, клацніть по ньому правою кнопкою миші і в меню натисніть «Властивість»> «Ярлик»> «Змінити значок». Далі вкажіть шлях до ікони і клацніть ОК.
3
Крім того, є більш швидкий спосіб міняти іконки об'єктів, які знаходяться на робочому столі. Але не всі, а тільки ті, які існують там з самого початку: «Мій комп'ютер», порожня і повна «Кошик», «Мережа» та ін.
4
Якщо ваша операційна система Windows 7, клацніть правою пахвою у вільному місці робочого столу і в меню виберіть "Персоналізація"> «Зміна значків робочого столу». Далі в центральній частині вікна виберіть об'єкт, іконку якого ви хочете поміняти, натисніть на «Змінити значок», вкажіть шлях до іконки і натисніть ОК.
5
Якщо ваша ОС - це Windows XP, то також клікніть правою кнопкою миші по вільному місцю робочого столу, а потім «Властивості»> «Робочий стіл»> «Налаштування робочого столу». Далі натисніть на «Змінити значок», виберіть іконку і ОК.