Як солити тріску. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Тріска є однією з тих унікальних порід риби, яка ніколи не набридає. Мешкає вона в Білому морі і Льодовитому океані і вважається великою морською рибою. На жаль, свіжа тріска дуже вибаглива в зберіганні, тому її рекомендують солити після улову. Солона вона має не дуже приємний запах, зате не втрачає своїх поживних і смакових властивостей.
Інструкція
1
Використовуйте в солінні тріску зимового та осіннього улову. В цей час її м'ясо відрізняється підвищеною жирністю, і від цього смакові якості тільки улучшаются.Вибірайте тільки свіжу рибу вагою більше трьох кілограмів.
2
Для засолювання тріски використовуйте велику сіль, основне завдання якої видалити вологу з риби, а не надати їй консервуючі якості. Для розчинення при низьких температурах кристалам потрібно волога, яку вони і беруть з риби.
3
Віддайте перевагу неемальовану посуді або харчового пластику, якщо обсяг риби зовсім невеликий, можна взяти і скляну тару.
4
Перед засолкою велику тріску попатраєте або обробити на шматки. Особливу увагу слід звернути на плівку, яка захищає черевну порожнину. Ні в якому разі не можна її пошкоджувати.
5
Потім зробіть розріз уздовж хребта і відсіки ребра від хребта. Мити рибу не потрібно, краще просто протерти сухою ганчіркою. Середню рибу вагою до трьох кілограмів можна солити цілком і, щоб прискорити процес, рекомендується в черевну порожнину вводити міцний сольовий розчин через шприц. Розчин повинен бути дуже насичений.
6
Натріть рясно сіллю рибу і окремо засипте сіль під зябра і в рот. Після цього вже можна укласти рибу в підготовлену ємність. Коли тріска стає жорсткою і погано гнеться, можна вважати, що засолка закінчена. Така риба називається дубленої.
7
Морожену тріску солити не рекомендується, структура її тканин вже порушена, і добре засолити її не вийде, так як буде незрозуміло, коли риба вже просолена, але ще не пересолена.Жірную тріску рекомендується зберігати в розсолі, так як в жирових тканинах вологи мало, і багато солі риба не візьме, а значить, буде піддана процесу розпаду і після соляної обробки .. Дрібну можна просто пересипати сіллю і укласти шарами.