Як обладнати офіс.

Починаючи власний бізнес, в першу чергу багато хто намагається обладнати собі гідний офіс. Але тільки далеко не кожен з них планує створити собі затишне підприємство з дотриманням усіх необхідних норм при розстановці меблів і оргтехніки. А фахівці вже давно визначили, що на ефективність роботи колективу в значній мірі впливає саме оформлення робочого місця.
Інструкція
1
По-перше, визначтеся із зонуванням приміщення і тим, за які функції буде відповідати той чи інший ділянку вашого офісу. Це необхідно для того, щоб ви могли правильно розставити меблі і техніку. Не забудьте враховувати всі потреби вашого майбутнього колективу - обов'язково відведіть місце для офісної кухні, поставте в кутку кулер з водою і обов'язково розставте меблі так, щоб кожен співробітник міг зазирнути у вікно.
2
Не менш важливий момент в оформленні офісу - освітлення. Найкраще порадитися з фахівцями. Так, наприклад, якщо у вашому офісі буде не вистачати світла, то співробітники можуть страждати розладами зору, депресіями, а також головними болями, викликаними постійним напругою через недостатньої освітленості. Звичайно, про продуктивній роботі в таких умовах не йдеться.
3
Важливе значення має і колір приміщення. Він залежить від того, які цілі ви переслідуєте. Так, наприклад, якщо вам потрібно, щоб в офісі панувало настрій ділове, то оформите офіс в холодних або нейтральних тонах. Творчій атмосфері допоможуть теплі і пересичені тони. В таких офісах, за визначенням психологів, як ніде панує дружня атмосфера.
4
Обов'язково визначтеся з тим, яку меблі ви виберете для свого офісу. Найкраще підійдуть спеціалізовані комп'ютерні столи та оббиті тканиною стільці на колесах. Бажано, щоб у кожного співробітника було своє окреме робоче місце з персональним шафою або полицею для його речей. Це необхідно для психологічного комфорту людини. А значить, і підвищує його працездатність. За допомогою крутящегося стільця на коліщатках працівнику буде достатньо легко виконувати кілька справ одночасно, що теж підвищує його робочий ККД.
5
Не забудьте і про зону відпочинку. Сюди найкраще поставити м'яку, затишну меблі, журнальний столик. Ця зона повинна давати співробітникам відчуття комфорту і тепла. Тут же можна передбачити можливість для того, щоб попити чай або каву.