Як відкривати нове вікно в браузері "Опера".

Браузер «Опера» знаменитий серед користувачів інтернету своєю стабільністю, швидкістю і гнучкими настройками. Однак велика кількість налаштувань і опцій «Опери» може ввести недосвідченого користувача в розгубленість. Але насправді все досить-таки просто.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, браузер «Опера».
Інструкція
1
Запустіть браузер «Опера» подвійним кліком по його ярлику або з меню «Пуск» - «Всі програми» - «Опера». У верхньому меню браузера клікніть «Файл» - «Створити вікно». За бажанням можна скористатися «гарячими» клавішами швидкого виклику нового вікна - CTRL + N (клавіші треба натиснути одночасно). Нове вікно відкрилося. Тепер можна ввести в адресний рядок потрібний вам адресу сайту і починати насолоджуватися серфінгом.
2
Замість відкриття звичайного вікна ви також можете відкрити «конфіденційне вікно», воспользавшісь тим же меню браузера або натиснувши клавіші CTRL + Shift + N. Приватний вікна відрізняються від звичайних тим, що не запам'ятовують історії відвіданих вами сторінок і не зберігають їх в кеш-пам'ять браузера. Дана функція буває дуже корисною в разі перегляду сторінок на чужому комп'ютері або якщо ви хочете зберегти в таємниці, які сторінки ви відвідували.
3
Як вже згадувалося вище - браузер «Опера» особливо знаменитий великою кількістю своїх налаштувань, корисних як і звичайному користувачеві, так і веб-розробникам. Настрокі прийому і редагування файлів cookies, настройки мережі, навіть настройки вибору передачі на сервер заголовка User Agent і настройки автообновления сторінки - ось всього лише мала частина безлічі налаштувань цього браузера. До того ж, на додаток до основних налаштувань браузера на офіційному сайті «Опери» ви зможете скачати і встановити безліч корисних розширень, доповнень і віджетів, щоб перетворити інтернет-серфінг в даний удовольствіе.Более докладно з настройками браузера «Опера» ви можете ознайомитися, якшо в меню браузера пункт «Довідка» або натиснувши клавішу F1. Вивчивши настройки браузера більш ретельно і науічівшісь ними користуватися, ви перетворите для себе браузер «Опера» в дуже зручний і корисний інструмент.
Корисна порада
Замість нових вікон оптимальніше відкривати нові вкладки, т.к велика кількість відкритих вікон істотно споживає ресурси комп'ютера.