Як набрати додатковий номер. додатковий номер android.

Як часто ми стикаємося з необхідністю набрати додатковий номер телефону? При дзвінку в офіс будь-якої фірми чи підприємства електронний голос невідомої дівчини ввічливо попросить нас набрати додатковий номер співробітника або дочекатися відповіді секретаря. Подібні автовідповідачі вже давно стали показником клієнтоорієнтованості організації, і наочно демонструють, що фірма піклується про свою репутацію.
Вам знадобиться
  • кнопковий телефонний апарат
Інструкція
1
Набираємо основний номер організації, до якої ми дзвонимо. Після відповіді на дзвінок, вислуховуємо вітання електронного автовідповідача. Зазвичай автовідповідач перераховує додаткові номери, доступні для набору позвонившему.
2
Офісні АТС, які дають можливість перенаправлення дзвінків на конкретний телефонний апарат, працюють в тоновом режимі. Тому, дочекавшись закінчення вітання автовідповідача, переводимо наш телефонний апарат в режим тонового набору. Для цього натискаємо небудь символ «Зірочка» *, розташований під основним клавішами з цифрами, або призначену спеціально для перемикання режимів набору клавішу «Pulse-Tone». Якщо ваш телефон спочатку працює в режимі тонового набору номерів, перемикати ще раз його не потрібно.
3
Вичікуємо дві-три секунди, які потрібні апарату, щоб переключитися на інший режим. Далі набираємо додатковий номер абонента, якому ми дзвонимо. При використанні тонового набору номера ми почуємо в трубці характерні короткі сигнали різних частот. Це властивість тонового набору номерів, яке означатиме, що перемикання телефону у відповідний режим сталося успішно.
4
Досить часто на дзвінки в будь-якому офісі відповідає секретар, який при необхідності з'єднує звонящих з конкретним співробітником на робочому місці. Також поширені випадки неспрацювання перемикань в офісних АТС, в результаті яких ви також потрапите не до тієї людини, якій телефонували. Якщо вам відповів секретар або інший співробітник, скажіть, що у вас не вийшло з'єднатися з потрібною людиною і попросіть співрозмовника набрати за вас додатковий номер. Це сприймається як абсолютно нормальний робочий процес, і вам, швидше за все, допоможуть.