Як зробити двосторонню візитку.

Візитна картка в наш час є обов'язковим атрибутом ділової людини, по ній можна судити про що. Зробити візитку можна і самому, маючи навички роботи з графічними редакторами. Для цього можна користуватися вже готовими шаблонами візиток в інтернеті.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - програма Microsoft Publisher.
Інструкція
1
Запустіть програму Miscrosoft Publisher (Пуск - Програми - Microsoft Office; або за допомогою ярлика на робочому столі), щоб створити двосторонню візитку. Перейдіть в область завдань «Типи публікацій», в ній виберіть опцію «Візитні картки».
2
З каталогу запропонованих шаблонів візиток виберіть сподобався вам макет. Якщо ви будете друкувати картки на спеціальному папері, тоді перейдіть в розділ вибору паперу, виберіть потрібний тип і тоді продовжите створення двосторонньої візитки.
3
Перейдіть в область завдань «Форматування публікації», виберіть групу «Візитна картка - параметри» і виберіть пункт «Змінити розмір сторінки». У вікні "Параметри сторінки» встановіть потрібні розміри і тип паперу.
4
Клацніть по тексту заповнювача в шаблоні, надрукуйте потрібний текст. При створенні візитної картки в даній програмі розмір тексту буде підбиратися автоматично для заповнення текстової рамки. Для встановлення розміру тексту вручну клацніть по рамці тексту, перейдіть в меню «Формат», в пункті «Автоподбор ширини тексту» виберіть опцію «Без авторозміщення». Далі виділіть потрібний текст, перейдіть до списку «Розмір шрифта» і виберіть необхідний розмір тексту.
5
Клацніть по емблемі один раз, після паузи клацніть по її значку ще раз, щоб відобразилася панель «Налаштування зображення». Потім виберіть кнопку «Вставити малюнок». У вікні перейдіть в папку, в якій міститься емблема організації, клацніть по зображенню двічі. Розмір емблеми буде обраний автоматично. Щоб зробити двосторонню візитну картку, можна додати на зворотну стогону різні відомості, наприклад: схему проїзду, знижки, девіз.
6
Перейдіть в меню «Вставка», виберіть «Сторінка», у вікні виберіть «Після поточної» та встановлення опцій. Далі клацніть «Створити текстове поле на кожній сторінки», щоб додати текст на іншу сторону візитки. Додайте потрібну інформацію і збережіть візитку. Перед печаткою двосторонньої візитки на принтері проведіть тест друку на простому папері.