Як створити інтерактивну презентацію.

Напевно ви знайомі з інструментом для створення комп'ютерних презентацій - Power Point, ця програма дозволяє швидко на основі готових шаблонів зробити просту презентацію. Для більш складних та інтерактивних презентацій можна використовувати флеш-технології.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - навички роботи з флеш.
Інструкція
1
Запустіть програму-редактор Flash для створення інтерактивної презентації. Перейдіть в меню «Файл», виберіть пункт «Новий документ», відразу ж виконайте його збереження за допомогою поєднання клавіш Ctrl + S. Далі приступите до створення анімації.
2
Клацніть по інструменту «Кисть», з його допомогою намалюйте в центрі робочого поля об'єкт. Натисніть кнопку F6, щоб створити ключовий кадр, він з'явиться на часовій шкалі. Виберіть інструмент виділення, виділіть об'єкт, затисніть ліву кнопку миші і перемістіть його трохи від початкового положення. Повторіть кілька разів дану дію.
3
Проведіть попередній перегляд проекту інтерактивної презентації, для цього натисніть клавіші Ctrl + Enter. Анімація представляє собою послідовність кадрів, створіть стільки кадрів, скільки вам потрібно і додавайте на них інформацію для створення презентації. Ви можете не тільки переміщати об'єкти, але і змінювати форму і колір. Кожен кадр ви можете конструювати на свій розсуд.
4
Створіть скрипт, щоб зробити інтерактивну презентацію. Переміститеся до останнього кадру, клацніть по панелі дій і напишіть команду Stop. Дана команда зупинить відтворення презентації після останнього кадру. Зробіть кнопку, для цього виберіть кисть, намалюйте об'єкт, схожий на кнопку, виділіть його і натисніть F8.
5
У діалоговому вікні виберіть опцію «Кнопка» та натисніть «ОК», Далі призначте дія для даної кнопки за допомогою скрипта. Виділіть її та перейдіть в панель дій, впишіть on (press) {«Введіть дію після натискання кнопки» stop ();}. Для переходу на наступний кадр введіть дію nextFrame.
6
Зробіть панель навігації для інтерактивної презентації. Для цього на кожному кадрі презентації необхідно зробити наступні кнопки: «Пауза», «Наступний слайд», «Попередній слайд». Створіть окремий шар для панелі, скопіюйте його і вставте на кожному кадрі вашої презентації.