Як намалювати дерево фарбами. Як малювати густу крону дерев.

Ви не знаєте, як провести вечір і чим зайнятися? Займіться творчістю, а точніше - малюванням. Спробуйте намалювати пейзаж - наприклад, ліс. Для початку огляньте дерева на вулиці, а потім беріться за кисть.
Вам знадобиться
  • - фарби;
  • - кисті;
  • - альбом.
Інструкція
1
Позначте особливості листя берези, зверніть увагу на форму листя клена, вивчіть будову хвойних дерев. Деякі з дерев, наприклад, клен, мають складну будову листя. Процес їх малювання досить трудомісткий. Після повернення з прогулянки, почніть малювати. Розбийте роботу на кілька етапів, враховуйте кожну деталь. Слідкуйте за будовою ствола дерева. Він може бути товстим, як у дуба, або тонким, як у берези.
2
Перш ніж приступити до малювання цілої картини, обдумайте сюжет, зосередьтеся на головному. Позначте основні елементи, акцентуйте на них увагу. Враховуйте особливості зорового сприйняття кольору.
3
Зверніть увагу на такий ефект - чим далі знаходиться дерево, тим меншим воно має бути намальовано. Якщо дерево знаходиться далеко, не промальовувати всю масу листя. Здалеку ви бачите тільки його форму. Під час малювання стежте за тим, щоб форма дерева була правильною.
4
Визначтеся, яке саме дерево ви хочете намалювати. Зобразіть, наприклад, дуб. Почніть роботу з малювання стовбура дерева. Врахуйте структуру справжнього дерева. Ствол має бути нерівним, товстим, з низько розгалужуються гілками. Майте на увазі, ствол дуба розходиться на декілька крупних гілок десь посередині. Якщо ви малюєте річний дуб, все гілки дерева повинні бути приховані під густою кроною. Зобразіть листя різними відтінками зеленого кольору, використовуйте блакитний, чорний колір.
5
Спробуйте намалювати ліс, використовуючи різні кольори і відтінки фарб, міняйте розмір і форму пензля. Контролюйте світло і тіні, картина повинна виглядати як одне ціле. Спочатку використовуйте світлі тони фарб, в процесі роботи колір можна підсилити. Розгляньте малюнок на відстані - вам все сподобалося? Якщо тональність фарб обрана вірно, виникне відчуття справжнього.
Зверніть увагу
Врахуйте, олійні фарби мають різкий запах скипидару. Добре споласкивайте кисть при зміні кольору, особливо, коли працюєте з фарбами на водній основі.
Корисна порада
Використовуйте плоскі жорсткі кисті, вони дозволяють змінювати ширину мазка.