Як зробити аватар ВКонтакте більше. Як зробити фотографію в вк більше.

Стандартна форма аватара на більшості блог-майданчиків і форумів - це квадрат, в окремих випадках - трохи витягнутий прямокутник. Інша справа соціальна мережа «Вконтакте». Тут ви можете збільшити свій аватар у висоту.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте Adobe Photoshop і завантажте в нього необхідну картинку: клацніть пункт меню «Файл» (File)> «Відкрити» (Open) або скористайтеся гарячими клавішами Ctrl + O. З'явиться вікно, в якому вам потрібно вибрати шлях до файлу, а потім натиснути «Відкрити». Аватар з'явиться в робочій частині редактора.
2
Визначтеся, яким чином ви будете збільшувати аватар. Тут варто згадати, що збільшувати його має сенс у висоту. І більше того, збільшений аватар буде відображатися тільки на вашій сторінці, тоді як при залишенні повідомлень на стіні або в коментарях він залишиться маленьким і квадратним. Можливі, як мінімум, два варіанти збільшення. Перший - розтягнути картинку, а другий - приклеїти до неї зверху чи знизу ще одне зображення. Далі розглянемо другий варіант, тому перший небажаний, він сильно спотворить підсумкове зображення.
3
Знайдіть картинку, яку ви будете приклеювати, і відкрийте її в Adobe Photoshop. По черзі визначте розміри обох картинок. Для цього виберіть одну з них, натисніть Alt + Ctrl + I і запишіть значення, які перебувають у секції «Розмірність» (Pixel dimensions) в полях «Ширина» (Width) і «Висота» (Height), а потім те ж саме виконайте з другої. За допомогою цього ж вікна зрівняти параметри ширини обох картинок, попередньо переконавшись, що у вас стоїть галочка біля пункту "Зберегти пропорції» (Constrain proportions). Тепер ще раз визначте розміри картинок і запишіть їх.
4
Оберіть найпершу картинку і в списку шарів (якщо він відсутній, натисніть F7) клікніть правою кнопкою миші по фоновому шару і у вікні відразу натисніть «Із заднього плану» (Layer from background). Фон перетвориться на повноцінний шар. Натисніть пункт меню «Зображення» (Image)> «Розмір полотна» (Canvas size). Збільште параметр «Висота» на показник висоти другого картинки і натисніть ОК.
5
Оберіть інструмент "Переміщення" (Move) і з його допомогою перемістіть аватар у верхню чи нижню частину збільшеного полотна. Перетяните другу картинку на це зображення і вирівняйте її. Збільшений аватар готовий.
6
Щоб зберегти результат, натисніть Ctrl + Shift + S, виберіть шлях для створюваного файлу, вкажіть йому ім'я, формат Jpeg і натисніть «Зберегти».