Як вирівнювати стіни і стеля.

Вирівняти поверхні стін і стелі можна двома протилежними способами - «сухим» і «мокрим». Кожен з цих методів вирівнювання має свої переваги і недоліки. Але при наявності бажання, терпіння і мінімальних навичок ви цілком зможете впоратися з будь-яким з них самостійно.
Вам знадобиться
  • - схил;
  • - довгий будівельний рівень;
  • - суміш для вирівнювання;
  • - шпатель;
  • - схил;
  • - правило
Інструкція
1
Сухий »метод вирівнювання передбачає монтаж каркаса і застосування будь-яких штучних елементів в обробці - листів гіпсокартону, рейок, панелей. Істотним достоїнством даного методу є те, що при його застосуванні відпадає необхідність у ретельній підготовці поверхонь. До того ж, монтаж таких конструкцій досить простий і не займає багато сил і часу. Головним недоліком даного методу вирівнювання стін і стелі є зменшення корисної площі приміщення. Тому якщо площа кімнати невелика, а стелі розташовані досить низько, використовувати «сухий» метод вирівнювання не рекомендується.
2
Для застосування «сухого» методу необхідно спочатку перевірити поверхні за допомогою будівельного рівня. Потім нанесіть лінії розмітки. Змонтуйте каркас конструкції. Обшийте каркас декоративним полотном.
3
«Мокрий» метод вирівнювання стін і стелі увазі використання штукатурних і вирівнюючих розчинів, які наносяться на поверхні в певній послідовності. Головний недолік цього методу - велика трудомісткість і суттєві часові витрати. До того ж, при застосування даного способу в квартирі практично неможливо жити через бруд, що супроводжує роботу з цементно-вапняно-піщаними розчинами. Слід врахувати, що якщо поверхні мають великі перепади і нерівності, витрата будівельного матеріалу і, як наслідок, вартість ремонту, значно збільшується. До достоїнств «мокрого» методу вирівнювання можна віднести високу міцність оновлених поверхонь, а також відсутність втрат корисної площі приміщення.
4
При застосування «мокрого» методу необхідно ретельно підготувати всі поверхні, повністю видаливши старе покриття. Очистіть всі поверхні від бруду і пилу. Використовуйте для розмітки стін технологію «маячків». Нанесіть суміш на поверхню стін використовуючи правило і шпатель. Суміші наносяться на поверхню в кілька слоев.Прі вирівнюванні стелі необхідно умовно розбити його на невеликі ділянки, заповнюючи всі нерівності заздалегідь приготовленим розчином. Штукатурку необхідно наносити в декілька шарів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kQYe5vrEiu4