Як зробити знімок екрана.

В процесі роботи на комп'ютері, або граючи в цікаву гру, дивлячись фільм або роблячи що-небудь ще, користувачеві іноді потрібно відобразити якийсь момент звідти.
Інструкція
1
Зробити це порівняно просто, проте є деякі нюанси, які слід враховувати. Найпростіший і, можна сказати, базовий спосіб - це натискання клавіатурній клавіші Prt Scr SysRq, або Print Screen (назва зазвичай таке). Після даної дії зображення копіюється в буфер обміну системи Windows. І його вже потрібно відкривати в будь-якій програмі.
2
Якщо використовувати, основні компоненти системи, це можна зробити в простенькому графічному редакторі Paint. Для перевірки натисніть Print Screen на якомусь моменті, вибирайте, що ви хотіли бачити у вигляді окремого зображення - знімка екрана. Або ж просто для перевірки на майбутнє. Відкриваємо Paint - натискаємо на вкладку «Правка», і вибираємо "Вставити", або тиснемо на клавіатурі комбінацію з клавіш Сtrl + V одночасно.
3
Зображення - «Знімок екрану» з'являється в програмі. Ви можете його зберегти в будь-який зручний для вас місце, натисканням на вкладці «Файл», і вибору «Зберегти зображення як".
4
Так само, подібне можна проробити в широко відомих програмах Photoshop, Word.Для ще більшої зручності рекомендується встановити відомий просмотровщик картинок IrfanView, в ньому зберігати/відкривати подібні зображення можна куди швидше. Все робиться точно так же, комбінацією клавіш Сtrl + V.
5
Але, в цьому способі є і свої недоліки. І основна проблематика полягають в тому, що зберігати можна тільки одне зображення за раз. Звичайно, якщо людині потрібно буде скопіювати під час процесу гри, або перегляду фільму відразу багато кадрів - базовий спосіб не підійде, або створить багато неудобств.По цього, якщо вам необхідно за раз скопіювати відразу багато кадрів, необхідна спеціальна програма. Приміром, HardCopy Pro - вона створює спеціальну папку, і зберігає зображення відразу після натискання на Print Screen - причому безмежне число разів.