Як змінити дозвіл зображення.

При установці нового зображення на робочий стіл можна зіткнутися з проблемою невідповідності дозволу цього зображення розміром екрану. Виправити це можна за допомогою Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop і відкрийте в ньому необхідну фотографію: клацніть пункт меню «Файл» (File)> «Відкрити» (Open) або використовуйте швидший варіант - гарячі клавіші Ctrl + O. У вікні, виберіть потрібний файл і натисніть «Відкрити». Зображення з'явиться в робочій області програми.
2
Відкрийте вікно «Розмір зображення» (Image size). Зробити це можна двома способами. Перший - натисніть пункт меню «Зображення» (Image)> «Розмір зображення» (Image size). Другий - натисніть гарячі клавіші Alt + Ctrl + I. З'явиться нове вікно, в якому вас повинна цікавити сама верхня область - «Розмірність» (Pixel dimensions), а точніше - поля «Ширина» та «Висота». Це ті самі параметри, які безпосередньо впливають на здатність зображення. Праворуч від цих полів перебувають випадають меню, в яких можна поміняти одиниці виміру - пікселі або відсотки.
3
Зверніть увагу на пункт "Зберегти пропорції» (Constrain proportions), він знаходиться в нижній частині вікна. Якщо біля нього стоїть галочка, то поруч з полями «Ширина» та «Висота» перебуватиме емблема у вигляді ланцюжка і квадратної дужки. Це означає, що при зміні будь-якого з цих параметрів буде змінюватися і інший.
4
Не забудьте скористатися налаштуванням «Інтерполяція» (Resample Image), з її допомогою можна зберегти чіткість зображення. Поставте біля нього галочку і клацніть по випадає меню, яке знаходиться нижче. При збільшенні дозволу вкажіть пункт «Бікубіческая, глаже (найкраща для збільшення)» (Bicubic smoother (best for enlargement)), при зменшенні - «Бікубіческая, чіткіше (найкраща для зменшення)» (Bicubic sharper (best for reduction)). Розібравшись з настройками, натисніть ОК.
5
Для збереження результату клікніть пункт меню «Файл» (File)> "Зберегти як" (Save as) або комбінацію клавіш Ctrl + Shift + S. У новому вікні виберіть шлях для зміненого файлу, вкажіть ім'я та формат, на завершення натисніть «Зберегти».