Як відкрити багетну майстерню.

Для того щоб відрити багетну майстерню, не потрібно отримання ліцензії. Основна частина витрат припаде на закупівлю обладнання і робочих матеріалів. Також потрібно враховувати відсутність вітчизняного виробництва багетів як такого. Поставки здійснюються з-за кордону, що збільшує собівартість продукції. Істотним плюсом цього бізнесу є низька конкуренція.
Інструкція
1
Вам потрібно, як мінімум, два приміщення: одне - під майстерню, інше - для прийому відвідувачів. Бажано окремо передбачити простір для складу. Не рекомендується розташовуватися в житлових будинках через виробленого шуму при роботі майстрів і можливих скарг з боку мешканців. Сама майстерня може перебувати окремо від пункту прийому замовлень. Останній слід оформити зі смаком і органічно «вплести» в інтер'єр зразки продукції. Сприятливо позначається на іміджі бізнесу близькість до виставкових галереях, художнім салонам, магазинам подарунків.
2
Для обладнання багетній майстерні вам знадобиться машина для нарізки заготовок під рамки (гільйотина), верстат для скріплення рейок, степлери для фіксації картини до рами. Для створення орнаментів потрібні спеціальні пилки, імпортовані з-за кордону, придбання яких обходиться в кілька тисяч доларів. В асортименті має бути, як мінімум, кілька десятків багетів. Виробники представляють свою продукцію на щорічній професійній виставці в Болоньї.
3
У складі персоналу майстерні повинен бути хоча б один Багетна майстер з досвідом роботи не менше двох років, який курирує трьох-чотирьох помічників. У їх числі можуть бути фахівці з утворенням столяра-червонодеревника або реставратора. Існують лише поодинокі приклади курсів з багетну мистецтву. Бажано мати в штаті оформлювача з художньою освітою. Також вам знадобиться адміністратор для прийому замовлень і бухгалтер.
4
Цільовими покупцями багетній майстерні є постійні клієнти з регулярними замовленнями. Це жінки, які займаються вишиванням, художники, дизайнери, фотографи. Тому вкрай важливо придбати хорошу репутацію серед замовників і утримувати її на високому рівні.