Як зняти тонування самостійно. Зняти тонування самостійно відео.

Правилами дорожнього руху в новій редакції введено заборону на тонування лобового і передніх бокових стекол. Светопронікающая здатність повинна бути на рівні 75% і 70% відповідно. Тому тонування рекомендується зняти.
Вам знадобиться
  • - гострий ніж з тонким лезом, можна використовувати канцелярський, але треба передбачити можливість роботи їм як скребком
  • - миючий засіб типу Феррі або подібне
  • - пластмасовий побутової розпилювач
  • - фен
Інструкція
1
Підготуйте розчин миючого засобу, злегка розбавивши його водою, і залийте в розпилювач. Тепер можете приступати до зняття тонировочной плівки. За допомогою фена рівномірно нагрійте поверхню плівки приблизно до 40-45 градусів. Це дозволить розм'якшити клей і полегшить процес. Не рекомендується близько наближати фен до плівки, щоб не допустити її оплавлення або пошкодження скла.
2
Якщо ви знімаєте тонування з бокового скла, то опустіть його до половини.
3
Подденьте гострим лезом ножа плівку з верхньої частини скла. Акуратно відклеюються її, намагаючись зберегти цілісність, різким і впевненим рухом. Бокове скло при цьому слід піднімати поступово вгору до повного зняття плівки.
4
Зніміть залишився після видалення плівки клей. Для цього прокладете на гумовий ущільнювач скла тканину для запобігання попадання розчину всередину дверей. Потім бризкаючи на скло з розпилювача і, слідом, акуратно і ретельно зскрібаючи клей ножем, повністю очистіть поверхню скла. Залишки клею зніміть чистою ганчіркою.
5
Очистіть ножем краю скла, де залишився клей.
6
Уважно перегляньте скла на світло, чи не залишилися частинки клею або плівки.
7
Якщо ви пошкодили тонировочную плівку, і вона у вас відклеїлась частинами, проведіть такі маніпуляції з кожним куском.Такім чином, виконавши описані вище процедури, ви зможете зняти тонування самостійно, не звертаючись до фахівців автосервісу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eM39SO4UE2M
Існує два способи зняття тонування: звернутися в сервісний центр або ж самостійно від неї позбутися. Звичайно, найпростішим і надійним способом вважається звернення до спеціалізованого центру, де професіонали швидко і легко зможуть прибрати тонування з автомобіля, але за це потрібно буде заплатити. А так як це задоволення зможе дозволити собі не кожен автовласник, то можна скористатися другим способом і зняти тонировочную плівку своїми силами.
Інструкція
1
З першого погляду здається, що сама процедура по зняттю плівки дуже проста і не вимагає особливих навичок. Все що потрібно - це зачепити плівку ножем або лезом і відокремити її від скла. Але й тут не можна не врахувати деякі особливості. Сама тонування прикріплена за допомогою спеціального клею до скла, і якщо неправильно її зняти, то залишки клейової маси можуть стати справжньою проблемою, збираючи пил і фіксуючи відбитки пальців на стеклах. А позбутися цього клею дуже непросто.
2
Перш ніж знімати, плівку необхідно нагріти, щоб клей був видалений разом з шаром полімеру. Для цього використовується будівельний фен, але якщо його немає, то можна взяти і звичайний. Важливо пам'ятати, що фен не можна впритул приставляти до скла, інакше скло може тріснути. Пам'ятайте, що температура не повинна перевищувати 40 градусів, інакше плівка може розплавитися.
3
Після нагрівання місця видалення плівка поддевается лезом і акуратно рівним рухом зверху вниз стягується у напрямку до дверей автомобіля. Не поспішайте, прогрівайте тонування феном не більше ніж на 10-15 сантиметрів, після чого на ці ж 10-15 сантиметрів стягуйте полімер і знову нагрівайте.
4
Якщо ж трохи клею все-таки залишилося, то від нього можна позбутися за допомогою засобу для очищення стекол зі спиртом у складі або ж за допомогою миючого розчину, яким користуються в основному в сервісних центрах. Вибираючи миючий розчин, зверніть увагу на склад, не можна брати ті, що містять фенольні сполуки.
5
Китайські тонувальні плівки, які відрізняються дуже тонким полімером і відносно малою светопропускной здатністю, можна спробувати змити розчином нашатирного спирту і звичайного господарського мила. Просто нанесіть рідину на вафельний рушник і залиште на склі на 10 хвилин, після чого потріть губкою для миття посуду, якщо тонування змивається, продовжуйте видалення, якщо ж ні - ваш вибір фен і терпляче стягання плівки.
Корисна порада
Не старайтесь позбутися тонування поодинці, набагато зручніше знімати полімер зі скла удвох: один нагріває, а другий повільно стягує плівку.