Як вмовити батьків купити велосипед.

Бажання мати власний велосипед може стати для дитини справжньою мрією. Якщо з яких-небудь причин вона не здійснюється, психологічний комплекс на довгі роки забезпечений. Батьки, не купують вам велосипед, навряд чи виходять з гірших спонукань. Щоб умовити їх на покупку, слід діяти спокійно і впевнено.
Вам знадобиться
  • - велосипед на прокат;
  • - гроші;
  • - шолом.
Інструкція
1
Подумайте, чому батьки відмовляються купити вам велосипед. У них можуть бути фінансові труднощі або ж вони переживають за вашу безпеку. Цілком можливо, що вам просто ніде зберігати велосипед або навіть ніде кататися. Аналіз причин відмови і стане головним приводом до подальших дій.
2
Подумайте, як ви можете вирішити проблему, через яку у вас немає велосипеда. Якщо справа лише в грошах, а ви вже перебуваєте в віці, коли можна підробити, займіться цим. Сьогодні вибір велосипедів вельми великий, і заробити на просту, але якісну модель можна навіть на літніх канікулах. Якщо ж йдеться про інші перешкоди, починайте долати їх планомірно і поступово.
3
Демонструйте бажання рухатися, займатися спортом, активно проводити час. Покажіть своїм батькам, що велосипед вам потрібен для того, щоб залишатися здоровим і проводити час не за комп'ютерними іграми, а на свіжому повітрі.
4
Переконайте батьків у тому, що ви контролюєте власну безпеку. Наприклад, якщо ви постійно перебігаєте проїжджу частину в недозволеному місці, у них є вагомі підстави вважати вас безтурботним і безрозсудним. Доведіть, що ви завжди будете дотримуватися необхідних вимог для велосипедистів, їздити в спеціальному шоломі та дотримуватися правил дорожнього руху. Пообіцяйте, що не будете займатися на велосипеді екстремальними видами катання.
5
Візьміть велосипед напрокат або у друзів на деякий час. Катайтеся на ньому і показуйте батькам, наскільки ви щасливі. Побачивши ваше задоволене обличчя, вони напевно захочуть порадувати вас подібної покупкою.
Зверніть увагу
Не варто влаштовувати істерики і «канючити». Так ви лише викличете роздратування батьків. Дорослі напевно бажають вам найкращого і обов'язково куплять вам велосипед, якщо ви будете просити про це більш м'яко й аргументовано.
Корисна порада
Якщо ви постійно проводите час в компанії хороших друзів, які подобаються вашим батькам, натякніть, що у всіх хлопців велосипеди вже є. Батьки навряд чи захочуть, щоб ви відчували себе ізгоєм, і прискорять покупку.