Як налаштувати автомагнітолу. Як зробити так, щоб автомагнітола запам'ятовувала настройки.

До слів класика «І який же російський не любить швидкої їзди?» Хочеться додати: в супроводі бездоганного звучання улюблених музичних композицій, відтворюваних добре налаштованої автомагнитолой.
Вам знадобиться
  • Автомагнитола.
Інструкція
1
Під час далеких поїздок, настройка звукових параметрів автомагнітоли найбільш актуальна. Прослуховування улюблених музичних композицій при хорошому звучанні допомагає знизити втому від дороги, яка вже не здається такою виснажливої. Але подібна поїздка, в умовах какофонії, кого завгодно доведе до "білого жару".
2
Для того щоб встановити необхідні параметри звуку в автомагнітоли, потрібно витратити зовсім небагато часу.
3
Перш за все необхідно включити автомагнітолу на відтворення, поставивши улюблену композицію. Рівень гучності встановлюється максимальним, значення тембрів - теж. Всвязи з виниклими перевантаженнями, звукові колонки звучатимуть з спотвореннями.
4
Далі: знижується потужність звуку до номінального рівня, тембр високих частот залишається без змін, рівень низьких частот поступово знижується доти, поки не зникнуть спотворення звуку, що виникли у зв'язку з перевантаженнями.
5
На наступному етапі в настройках параметрів магнітоли змінюється регулювання балансу по каналам (фронт і сторони). В салоні автомобіля звук повинен розподілятися так, щоб усі його відтінки були чутні сидить за кермом водієві. Добиваємося потрібного ефекту, перерозподіляючи вихідну потужність між передньою і задньою парою звукових колонок, а також, аналогічним чином, налаштовуємо правий і лівий канали акустичної системи.
Зверніть увагу
Після правильного налаштування апаратури, неможливо визначити з якої саме точки відбувається відтворення звуку автомагнитолой. Звук повинен рівномірно розподілятися по салону машини. Якщо це так, то автомагнітола налаштована правильно.