Як шліфувати зруб.

Якщо ви затіяли будівництво дерев'яного будинку, то воно триватиме від 6 місяців до цілого року. За цей час стіни будуть відчувати вплив природних чинників, аж ніяк не поліпшують зовнішній вигляд дерев'яної будови. Різні опади, перепади температур пофарбують ваш будинок в сірий колір. Але не турбуйтеся, за допомогою сучасних матеріалів і новітніх технологій ви зможете зберегти природну красу дерев'яного будинку.
Вам знадобиться
  • - стрічкова паркетно-шліфувальна машина або дискова;
  • - болгарка;
  • - спеціальна кутова або ручна шліфувальна машинка;
  • - набір шліфувальних шкурок;
  • - промисловий пилосос або побутовий;
  • - респіратор і захисні окуляри;
  • - засоби біологічного захисту.
Інструкція
1
Приступайте до оздоблювальних робіт по шліфуванню зрубу тільки після певного часу, коли зруб висохне і відбудеться його усадка. Шліфувальні роботи не тільки допомагають вбирання дерев'яними виробами антисептичних засобів, але і значно покращують основу для подальшого покриття лаком або краской.Шліфовальние роботи необхідно проводити для збереження природного зовнішнього вигляду дерев'яного будинку і видалення цвілі, всіляких грибків з дерев'яної поверхні.
2
Оздоблювальні роботи зажадають необхідного інструменту. В даний час процес шліфування зрубу полегшений застосуванням електроінструменту. Використовуйте його за призначенням. Наприклад, для великих поверхонь відмінно підійде болгарка, дискова або стрічкова паркетно-шліфувальні машини. А для важкодоступних місць візьміть спеціальну шліфувальну або ручну машинку. Якщо ви тільки освоюєте шліфувальні роботи, перед обробкою стін спробуйте цю операцію провести на зразку колоди. Шліфування зрубу - це процес дуже трудомісткий і тривалий. Запасіться терпінням, тверезо оцініть свої навички та вміння в цій справі, приступайте до виконання оздоблювальних робіт, не поспішаючи.
3
Так як шліфувальні роботи увазі величезну кількість пилу, для захисту дихальних шляхів і очей використовуйте респіратор і захисні окуляри. В іншому випадку вже через кілька хвилин очі заб'ються пилом, і вам нічим буде дишать.А для прибирання утворилася пилу використовуйте пилосос. Можна обійтися побутовим пилососом, але краще - промисловим. Він значно потужніше побутового, правда, і коштує набагато дорожче нього.
4
Після закінчення шліфовки зрубу обробіть всі дерев'яні поверхні спеціальними засобами біологічного захисту. Це допоможе запобігти негативний вплив природних факторів. Якісно виконавши шліфовку зрубу, ви отримаєте в результаті красиві стіни свого «гніздечка», в якому будете жити довго і щасливо.