Як виміряти діагональ монітора. перерахувати діагональ кінескома з сантиметрів в дюйми.

Монітор - це пристрій, призначений для представлення інформації в графічному або текстовому вигляді. Сьогодні найчастіше воно використовується для виведення інформації з комп'ютера. Розмір екрану - одна з основних характеристик цього пристрою, яка присутня навіть в назві моделі і вимірюється в дюймах. Для того щоб звести позначення до одного числа, було вибрано вимір екрану по діагоналі.
Інструкція
1
вимірюють відстань між лежачими навпроти один одного кутами екрана монітора - це і є діагональ. Вам необхідно виміряти вiдстань не діагоналі корпусу, а саме між кутами екрана, тобто видимої поверхні матриці рідкокристалічного (ЖК) монітора або кінескопа монітора, котрий використовує електронно-променеву трубку (ЕПТ). Шукати для цієї операції вимірювальний інструмент з нанесеними на нього поділами в дюймах немає необхідності, тому що отриманий результат можна легко перевести з сантиметрів в дюйми.
2
Делите виміряну в сантиметрах діагональ монітора на коефіцієнт 2,54, щоб перевести його в дюйми - саме таке співвідношення з 1958 року встановлено у Великобританії і США, що використовують Неметричні системи заходів.
3
Ручним виміром ви отримаєте реально видиму діагональ екрану, але якщо вам необхідно знати паспортне значення цього параметра, то майте на увазі, що він може не збігатися з виміряним. Різниця може виникнути через те, що якась частина екрану прихована корпусом, в який встановлена матриця або кінескоп. Дізнатися паспортне значення можна в заводському описі з комплекту супровідних документів придбаного монітора, з позначень на його корпусі або з повного найменування моделі. Наприклад, в назві Philips 220WS перші дві цифри (22) вказують на розмір діагоналі в дюймах. Побачити повне найменування можна як на корпусі самого пристрою або на пакувальній коробці, так і у властивостях екрану в операційній системі.
4
Якщо вам стане відомий розмір кінескопа або матриці монітора в дюймах, то при необхідності перевести його в сантиметри множте це число на коефіцієнт 2,54. Але можна не займатися обчисленнями, а скористатися вбудованим в пошукову систему Google конвертером одиниць виміру. Наприклад, для перекладу в сантиметри діагоналі монітора Philips 220WS введіть пошуковий запит «22 дюйма в сантиметри».