Як зробити кліп з фотографій з музикою. Як зробити фільм з фотографій.

Напевно, немає людини, яка б не любила розглядати фотографії. Адже це найбільш яскраві та запам'ятовуються фрагменти життя, які дбайливо зберігають миті радості і печалі, зустрічі, пам'ятні події. Мабуть, більше, ніж дивитися фотографії, ми любимо тільки показувати їх своїм близьким, старим друзям і новим знайомим. Ніщо так не зближує людей, як перегляд старого фотоархіву, а свіжі фото з щойно завершилася поїздки до теплого моря - це відмінний привід згадати найкращі моменти відпочинку та поділитися ними з тими, хто тобі близький і дорогий.

Однак листание запорошених альбомів з пожовклими фото в рамочках давно пішло в минуле. Та й темп сучасного життя рідко дозволяє сісти поряд в крісла для перегляду сімейного альбому. А якщо друзі знаходяться на різних кінцях планети, і об'єднані лише всесвітньої електронної павутиною? Ні, електронна форма фотографій виразно зручніше.

Але і послідовний перебір фотозображень за допомогою одноманітного клацання мишкою - не краще, що може запропонувати сучасна комп'ютерна техніка. Набагато краще буде виглядати слайд-шоу, до якого можна підібрати підходящу музику. Так зі звичайного фотозвіту про відпустку або поїздці може вийти захоплюючий музичний відеокліп.

Як зробити кліп з фотографій з музикою?

Найпростіше використовувати для цього програму, що входить в стандартну поставку Windows, а значить, присутню на практично будь-якому комп'ютері - Windows Movie Maker.

Завдяки цій зручній та зрозумілій програмі зробити кліп з фотографій з музикою простіше простого, і освоїти цей процес зможе кожен, запасшись лише дещицею бажання і наполегливості.

Розберемо процес по кроках:

  1. Запускаємо програму («ПускСтандартниеWindows Movie Maker»).
  2. Завантажуємо фотографії (Панель імпорту зображень)
  3. Завантажуємо підходящу мелодію (Панель імпорту аудіо )
  4. На шкалі часу розміщуємо мелодію, і накладаємо фотографії в потрібному порядку.

Результат можна переглянути, натиснувши кнопку Play. Якщо необхідно - подправьте послідовність, або замініть зображення або музику. Якщо результат подобається - залишилося лише зберегти готовий кліп, і можна порадувати їм друзів і знайомих по всій земній кулі.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KBYwLPhIKa4
Для того щоб приємно провести час за переглядом своїх фотографій, можна створити з них слайд-шоу. Це зовсім не складно і доступно навіть школяреві. А при бажанні ви зможете художньо оформити фотографії, додати музичний супровід і отримати художній ролик.
Інструкція
1
Якщо ви скачали програму для роботи з відео в інтернеті, встановіть її на комп'ютер, слідуючи інструкціям «Майстра установки». Запустіть її після установки.
2
Виберіть кнопку «Додати відеофайл». У вікні "Провідника" вкажіть папку, в якій зберігається ваш альбом з фотографіями. Послідовно завантажте їх в програму і розташуйте в потрібній хронології.
3
За замовчуванням буде використаний режим показу «Шкала часу». Якщо ви хочете відредагувати слайди, перейдіть в режим «Сценарій», натиснувши на відповідну кнопку.
4
Вибравши пункт меню «Тривалість», при необхідності змініть час показу кожного слайда, встановивши потрібне значення.
5
Натиснувши на кнопку «Переходи», виберіть відповідний вам тип анімації. Відкрийте панель налаштувань і призначте параметри переходу, які порахуєте потрібними.
6
За допомогою миші перетягніть налаштований перехід в простір між зображеннями.
7
У режимі «Шкала часу» виберіть з папок, що зберігаються на комп'ютері, потрібний аудіофайл і вставте його на аудіодоріжку.
8
Налаштуйте титри. Для цього у спадному списку вкажіть потрібні параметри і вставте на доріжку шкали часу, позначену буквою «Т». Для того щоб ввести текст, двічі клацніть лівою кнопкою миші всередині сірої рамки у вікні перегляду.
9
Натисніть на команду «Зберегти». Наступним кроком потрібно вибрати кнопку меню «Зберегти як відеофайл».
10
Якщо ви хочете записати створене відео на DVD-диск, також обираєте відповідну опцію.
Зверніть увагу
Якщо ви плануєте викладати відеоролик в інтернет, будьте обережні з вибором музики. Якщо порушите авторські права, ваш аккаунт можуть заблокувати або виписати штраф на круглу суму.
Корисна порада
Слайд-шоу може відображати різні події вашого життя. Щоб вийшов оригінальний ролик, спочатку потрібно визначитися з його тематикою.