Як відполірувати скло. Як підфарбувати сколи на авто.

Цілі, переслідувані поліруванням, - це усунення численних потертостей і подряпин на поверхні вітрового скла, що утворюються в процесі експлуатації автомобіля з неякісними, зношеними склоочисниками.
Вам знадобиться
  • Полировальная машинка або електродриль,
  • фетровий полірувальний круг «3 м»,
  • полірувальна паста,
  • розпилювач для води.
Інструкція
1
Як правило, подібна робота виконується майстрами в спеціалізованому автосервісі. Для полірування стекол потрібно дороге обладнання, яке не кожен автовласник зможе придбати.
2
Але для тих, хто все ж зважився відновити ідеальну поверхню скла свого автомобіля, необхідно враховувати кілька ключових моментів даної процедури.
3
По-перше, ні в якому разі не використовуйте електричну шіфовальную машинку («болгарку») для полірування стекол, т.к. її крутний момент набагато перевершує необхідні обороти для полірування скляній поверхні. В даному випадку, електродриль, за своїми технічними характеристиками, що володіє 1200-1700 об \ хв, більш оптимальна.
4
По-друге, для закріплення полірувального кола, що складається з фетрового матеріалу, в патроні електродрилі, застосовується тільки насадка з «липучкою». Будь-які інші не зможуть забезпечити якісне полірування стекол.
5
По-третє, з особливою педантичністю підходите до вибору полірувальної пасти. Від її властивостей та якості залежить підсумок кропіткої роботи з відновлення поверхні стекол. Ні в якому разі не можна купувати пасти сумнівного виробництва. Хоча вони і продаються за нижчою вартістю в роздрібній мережі в порівнянні з імпортними, але подібна економія може обернутися неминучою заміною лобового скла.
6
До початку процесу полірування скла, його необхідно ретельно вимити за допомогою рідини для миття стекол.
7
Потім нанесіть невелику кількість полірувальної пасти на фетровий коло, і зворотно-поступальними рухами починайте полірування пошкоджених місць на склі.
8
В процесі роботи періодично збризкуйте поліруємості поверхню водою з розпилювача. Сила тертя супроводжується виділенням тепла, в зв'язку з чим, полірувальна паста висихає, а вона повинна бути постійно вологою, тільки в такому стані паста забезпечить якісне полірування поверхні скла.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7cT-wt0nhZw