Як написати позитивний відгук. Як написати позитивну характеристику.

Система написання відгуків про роботу компанії, що працює з покупцями, клієнтами або замовниками, дозволяє здійснювати зворотний зв'язок між ними та підприємствами - постачальниками товарів або послуг. В цьому випадку відгук відображає думку споживача про якість послуг, що поставляються, обслуговування і сервісу. Особливо приємно писати позитивний відгук.
Інструкція
1
Уніфікованої форми написання позитивного відгуку не існує, але, оскільки, ви, як правило, оцінюєте роботу не приватної особи, а підприємства, що надало вам товар або послугу, то при його оформленні та написанні слід дотримуватися ділового стилю. Відгук ви можете написати як самостійний документ і направити його на адресу підприємства або залишити його в спеціальній книзі відгуків, яка повинна бути в кожній компанії, що працює в сфері послуг. Багато фірм сьогодні вже мають власні інтернет-сайти, де також є можливість написати і залишити свій відгук про роботу підприємства і його персоналу.
2
У вступі напишіть дані про себе, які надають достовірність залишеному відкликанню: прізвище, ініціали. Вкажіть місто, в якому ви проживаєте. Оскільки ви збираєтеся залишити позитивний відгук, яка не припускає ухвалення якихось заходів, адреса та контактні телефони можна не повідомляти.
3
Напишіть про те, яким чином відбулося співпраця з даною компанією та її персоналом, вкажіть дату і привід, який змусив вас звернутися в неї. Детально опишіть ті моменти, які справили на вас враження і змусили відзначити високу якість сервісу. Можна оформити їх у вигляді списку.
4
Добре, якщо ви запам'ятали і вкажете у своєму позитивному відкликання прізвища та імена тих співробітників, які безпосередньо обслуговували вас. Перелічіть їх у своєму позитивному відкликання. Це дасть привід керівництву підприємства стимулювати їх персонально і буде, безсумнівно, приємно самим співробітникам компанії, робота яких так сподобалася вам.
5
Подякуйте їм за якість обслуговування і ваш гарний настрій. Якщо у вас є якісь побажання, то висловіть і їх. Згадайте про те, що ви тепер станете їх постійним замовником, клієнтом або покупцем, а також будете рекомендувати послуги цієї компанії своїм знайомим і друзям.
Корисна порада
Позитивний відгук приємний і корисний не тільки самої компанії, але і споживачам. Прямий зв'язок з споживачем дозволяє поліпшити якість обслуговування і підвищити її конкурентоспроможність. Це є стимулом і змушує добре працювати й інші компанії, їх персонал.