Як відкрити шашличку. обладнання шашличної.

Ароматний, соковитий шашлик збуджує апетит одним своїм запахом. Це традиційне блюдо не потребує реклами, а його приготування нерідко прирівнюється до справжнього мистецтва. Шашлик - це не просто їжа, а привід зібратися великою компанією. Саме тому відкриття навіть невеликий шашличної при правильній організації буде приносити стабільні дивіденди.
Вам знадобиться
  • - торгова точка;
  • - обладнання;
  • - гроші;
  • - дозволу.
Інструкція
1
Отримайте дозвіл санітарно-епідеміологічної служби на продаж шашликів та інших продуктів харчування. Щоб отримати цей документ, необхідно надати підтвердження про наявність у вас холодильника, сертифікатів на продукти, санітарних книжок персоналу. Крім того, СЕС пред'явить певні вимоги до самої торговій точці, вугіллю, шампура. Для відкриття повноцінної шашличної також обов'язковий санвузол.
2
Підберіть місце для вашої шашлички. Саме від цього залежить значний відсоток успіху. Традиційною популярністю користуються придорожні точки на великих трасах. Непоганий дохід може принести тимчасове літнє кафе. Крім того, ви можете відкрити стаціонарну шашличну в заміській зоні відпочинку, яка буде користуватися популярністю в будь-який час року. Якщо поблизу вже є аналогічні точки з шашликами, це не повинно стати перешкодою для відкриття бізнесу, оскільки ви завжди зможете знайти власні конкурентні переваги.
3
Закупіть необхідне обладнання для смаження шашлику і супутній інвентар. Залежно від типу вашої шашличної визначитеся, чи буде у вас одноразовий посуд або доцільно зупинитися на багаторазовою. В останньому випадку буде потрібно посудомийна машина.
4
Знайдіть постачальника м'яса. Ви можете закуповувати продукцію в спеціалізованих місцях продажів (ринках, магазинах). Проте істотно заощадити на ціні можна завдяки укладенню договору з фермерським господарством або приватним постачальником. Зрозуміло, що купується таким чином м'ясо повинно проходити санітарний контроль. Знайдіть найцікавіший спосіб маринування м'яса і смаження шашлику. На сьогоднішній день рецептур існує чимало, і вибір кращої з них дозволить приготувати м'ясо найсмачніше. Відмінна якість шашлику дозволить вам поступово напрацювати постійну клієнтуру.
5
Ретельно продумайте асортимент. Почніть безпосередньо з меню шашликів. Основний відсоток відведіть для традиційного шашлику зі свинячого балику і шийки. Поступово вводите в асортимент менш поширені різновиди: телятина, баранина, реберця, мова, люля-кебаб, курячий, рибний шашлик. Цілком можливо, що клієнтам припаде до смаку якийсь з цих сортів, і він стане фірмовим для вашої шашличної.
6
Введіть супутні товари. Насамперед, це пиво та інші напої. Для стаціонарного кафе доцільно пропонувати хороший вибір пива, роблячи акцент на живих сортах. Крім того, в шашличної будуть затребувані й інша їжа, традиційно супроводжує спонтанне застілля: сухі снеки й риба, соки, солодощі для дітей, гарніри.
Корисна порада
Продумайте правильну подачу шашлику. Лаваш, маринована цибуля, смачні соуси, ароматний хліб, багато зелені - все це повинно йти в якості безкоштовних добавок до шашлику. Будьте впевнені, що подібні витрати обов'язково виправдають себе.
Шашлична завжди користується популярністю. У ній можна швидко перекусити або посидіти з друзями, насолодитися запахом смажиться м'яса і подивитися за роботою кухаря. Тому відкривши свою шашличну , ви зможете добре заробити.
Інструкція
1
Знайдіть для шашличної відповідне приміщення. Воно повинно відповідати вимогам пожежної безпеки і мати підсобку з холодильною камерою. Якщо ви не будете використовувати одноразовий посуд, обов'язкова наявність водопроводу.
2
Підшукайте постачальників м'яса або домовтеся про покупки на ринку. М'ясо має бути з документами, що підтверджують його якість та безпеку. Так само необхідні будуть товаросупровідні документи, в яких буде вказано джерело надходження продукції.
3
Оформіть відповідні санітарно-епідеміологічні документи на приміщення і транспорт. Перевезення м'яса повинна здійснюється автомашиною з санітарним паспортом. При необхідності придбайте або візьміть в оренду автомобіль-рефрижератор.
4
Отримайте ліцензії на право торгівлі деякими товарами, наприклад, вино-горілчаними виробами.
5
Продумайте асортиментний перелік супутніх продуктів (хліб, соус, серветки, зубочистки і т.д.).
6
Знайдіть хороших шашличників. Від них безпосередньо залежатиме відвідуваність вашого закладу.
7
Не забудьте про те, що обслуговуючий персонал повинен мати санітарні книжки і обов'язково дотримуватися правил особистої гігієни.
8
Подбайте про інтер'єр вашого закладу. Продумайте розташування мангала, барної стійки, столиків. Найкраще для шашличної підходять дерев'яні столи і стільці. Подумайте про посуд, вилках і ножах.
Корисна порада
Смачне якісне м'ясо, ввічливий персонал і затишна обстановка завжди приваблюватимуть відвідувачів.