Як позбутися запаху цвілі на одязі. Як позбутися запаху після відбілювача ,, ася ,,.

Якщо в шафі з одягом оселився неприємний запах цвілі, не зволікайте і позбавляйтеся від нього. Парфумерні засоби здатні приглушити проблему, але не впорається з затхлістю, яка з'являється в погано вентильованих місцях з недоліком освітлення.
Вам знадобиться
  • - нашатирний спирт;
  • - оцет 9%;
  • - відбілювач;
  • - вода;
  • - порошок пральний;
  • - праска;
  • - дві чистих ганчірочки.
Інструкція
1
Навіть чисті речі будуть мати неприємний запах, якщо в шафі пахне цвіллю. Навряд чи знайдуться бажаючі прати верхній одяг кожен день, тому потрібно усунути саму причину появи вогкості. Переберіть весь гардероб, щоб знайти джерело запаху. Переконайтеся, що цвіллю пахне не шафу. У будь-якому випадку обробіть полиці водою з додаванням нашатирного спирту - на таз 1 ч.л. Насухо протріть і залиште провітрюватися на 2 години.
2
Одяг із запахом цвілі виперіть в гарячій воді, додавши відбілювач у безпечному для речі обсязі. Полощіть в теплій воді, на останньому етапі полоскання додавши у воду оцтової кислоти-3 ст. л. на 8 л. води. Кислота нейтралізує неприємні запахи, які можуть залишитися навіть після прання.
3
Розправте випраний одяг, просушіть. Дуже добре, якщо вийде винести на вулицю і просмажити на сонці. Якщо такої можливості немає, можна провітрити одяг на балконі. Сушіть одяг до «стуку». Будь непросушенной річ буде сприяти появі запаху вогкості, а згодом і цвілі.
4
Суху одяг обов'язково пропрасуйте гарячою праскою з обох сторін. Не забирайте на зберігання гарячу одяг, хай вона охолоне, тільки після цього складайте її в стопки.
5
Зберігайте ношений і чистий одяг окремо один від одного, на різних полицях. Якщо сира погода, сушіть одяг, прийшовши з вулиці. Вологі джинси або кинута поспіхом кофта через деякий час здатні стати джерелом запаху цвілі для всього шафи і наситити їм чисті комплекти одягу.
6
Проводьте профілактичні процедури для запобігання появи несвіжого запаху одягу. Провітрюйте шафи, відкривайте дверцята, висувайте ящики хоча б раз на місяць. Вологість закритих шаф укупі з недоліком світла стануть ідеальним середовищем для появи не тільки запаху, але і самої цвілі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ELADVtXWjZo