Як зробити покришку. закласти прокол в колесі не знімаючи його.

Несподівано спустило колесо мало кому принесе радість, особливо сидить за кермом автомобіля. Втрата часу, нервування, бруд - це тільки деякі з «радостей», які супроводжують проколоту покришку колеса.
Вам знадобиться
  • Гумова латка,
  • наждачний папір,
  • бензин 50 г,
  • клей для гуми.
Інструкція
1
Але нерідкі й випадки, коли падіння тиску в шині пов'язано з її попереднім неякісним ремонтом. Як показала практика, частими причинами повторного ремонту покришки, є закладення проколу за допомогою джгутика. Технологія закладення отвору в шині жгутиком дійсно непогана, але тільки тоді, коли вона дотримується повністю, а не так як у нас прийнято. На швидку руку, та ще під тиском в колесі.
2
Надійніший ремонт безкамерної шини, порівняно зі жгутиковим ремонтом, виконується за допомогою забивання отвори, шляхом накладення на місце проколу гумової латки на внутрішній поверхні покришки.
3
Для відновлення герметичності колеса, попередньо позначається крейдою місце проколу. Потім його необхідно розібрати, вийняти з покришки проколов предмет, або його залишок.
4
Область навколо проколу, на внутрішній поверхні шини, ретельно зачищається наждачним папером (можна використовувати електродриль зі спеціальним наконечником). Зачищена поверхню обробляється неетилованим бензином, а після його висихання, місце майбутнього розташування латки покривається тонким шаром клею.
5
На латці видаляється захисна плівка, після чого вона прикладається на місце проколу, а потім за допомогою валика латка ретельно накочується до поверхні шини.
6
Рекомендований спосіб ремонту покришки колеса, більш надійний. Це підтверджується і тим, що майстерні, що виконують шиномонтажні роботи, відмовляються від використання джгутиків для закладення проколів і повсюдно застосовують латки для відновлення герметичності коліс.