Як зберегти зачіску під шапкою.

Проблема зачіски, зіпсованої шапкою, наздоганяє багатьох жінок щороку з приходом холодів. Як зберегти зачіску і що зробити для того, щоб не отримати горщик з волосся на голові?
Інструкція
1
Найголовніше з того, що вам потрібно запам'ятати - не ходіть взимку без шапки! Жодна, навіть сама шикарна зачіска не варто втраченого здоров'я. А якщо ваше здоров'я вас все ж мало хвилює, то ось вам ще причина - ходіння без головного убору загрожує не тільки застудою, але і погіршенням стану вашого волосся. Від низьких температур кровоносні судини голови звужуються, волосяні цибулини залишаються без необхідного припливу крові. В недалекому майбутньому це призведе до серйозних проблем з волоссям, і вам вже не доведеться турбуватися про модну зачіску.
2
Для того щоб шапка не змогла зіпсувати укладку, потрібно завчасно потурбуватися про правильну стрижку. Найвдалішою в цьому плані буде та, на яку згодом потрібно буде припадати мінімум укладки. Чим менше коштів для укладки завдасте на волосся, тим вища ймовірність незіпсованої зачіски. В іншому випадку всі нанесені пінки і гелі надійно склеять ваші приплюснуті під шапкою волосся.
3
Використовуйте шампуні і бальзами, які надають волоссю додатковий об'єм, це допоможе їм швидше відновлювати форму після зняття головного убору. Також пам'ятайте, що в зимовий період гаряче опалення сильно сушить волосся. Робіть що зміцнюють і вітамінні маски мінімум раз на тиждень.
4
Не старайтесь мити голову прямо перед виходом на вулицю. Волосся повинні повністю просохнути, тоді задумана зачіска легше збережеться. Мийте волосся не пізніше, ніж за 2 години до виходу і, промокаючи рушником, сушіть природним шляхом (щоденний фен вкрай шкідливий).
5
Якщо ви володарка довгою чубчика і не хочете, знявши шапку, отримати зачіску а-ля Гоголь, підніміть волосся чубчика біля коріння і закиньте тому. Після цього акуратно надіньте шапку.
6
Якщо у вас довге волосся, найпростіше зібрати їх в хвіст або згорнути в пучок. Зайшовши до приміщення, розпустіть і струсіть шевелюру. Це забезпечить їй м'яку і легку хвилястість.