Як вивчити розмовну англійську швидко.

У сучасному світі не можна обійтися без знання хоча б однієї мови, крім своєї рідної. І найчастіше для вивчення вибирають саме англійська. Він став мовою сучасного міжнародного спілкування і його знання дає великі переваги в роботі, та й звичайного життя.
Інструкція
1
Дізнайтеся основи. Якщо ви зібралися вивчати англійську мову з самого початку, тобто «з нуля», то вам не обійтися без допомоги. Початковий етап - вивчення граматичних основ - дуже важливий, і якщо допускати помилки на ньому, далі буде тільки складніше. Тому зверніться в центр вивчення іноземних мов, або візьміть приватні уроки. Десяти занять буде достатньо, щоб отримати необхідний мінімум, на базі якого ви зможете, при бажанні, розвивати мову вже самостійно.
2
Розвивайтеся. Якщо ви вже вивчали мову і вирішили підтягнути і розвинути його знання, то у вас є безліч способів зробити це. Наприклад, ви можете дивитися фільми англійською мовою з російськими субтитрами. По початку буде незвично і трохи складно переводити очі з картинки на субтитри, зосереджуватися. Але з часом ви будете звертати увагу на субтитри набагато менше. Такий спосіб хороший для розширення словникового запасу, для занурення в саму промову, звикання до її звучанням. Також корисно дивитися англомовні канали, слухати радіо англійською.
3
Спілкуйтеся. Спілкування з носіями мови - кращий спосіб його пізнання. Заведіть знайомства з жителями Англії, США або будь-який інший англомовної країни, наприклад, через соціальні мережі, і почніть спілкування через Skype. Живе спілкування завжди краще зубріння правил і слів. Попередьте співрозмовника, що ви вивчаєте мову, намагайтеся вникати в його фрази, правильно будуйте свої. Акцент співрозмовника, побудова його промови, нові слова і словосполучення - все це здатне допомогти опанувати розмовною англійською за півроку.
4
Якщо у вас є фінансова можливість відправитися в Англію чи США, скористайтеся ним. Місяць в країні-носії мови - і ви вже вільно на ньому спілкуєтеся. У перший тиждень буде важко міркувати і розуміти людей, у другу ви почнете орієнтуватися і зможете будувати ламані фрази, починаючи з третьої неделb спілкування буде приносити вам задоволення, і до кінця місяця ви здивуєтеся своєму знанню мови. Подібна практика дозволяє природно влитися в мову, дізнаватися слова і будувати фрази без помилок. Адже в іншому випадку вас просто ніхто не зрозуміє.
5
Вивчайте нові слова. При будь-якому способі вивчення мови, головне - розширення словникового запасу. Найпримітивніший і в той же час самий дієвий спосіб - писати слова на листочках разом з їх вимовою, розміщувати їх по кімнатах у будинку, і поступово вивчати. Додавайте по п'ять-сім нових слів в день.
6
Зверніться до фахівців. Сьогодні існує безліч авторів, що пропонують розроблені ними курси вивчення мови. Це Драгункін, Полонейчік, Замяткін та інші. Їх книги та мультимедійні курси можна придбати в магазинах та інтернеті. Врахуйте, що поєднання методики та вищеперелічених способів пізнання мови дадуть найкращий результат.
Корисна порада
Системність - важливий аспект вивчення мови. Намагайтеся займатися кожен день, і результат буде в наявності.
Розмовна англійська мова останнім часом стає найбільш затребуваним і актуальним. І стає все більше людей, які ставлять собі за мету - не просто вивчити базовий англійський, а вільно нею володіти в розмові. Досягти цієї мети не просто, але далеко не неможливо, потрібно лише слідувати декільком простим радам.
Вам знадобиться
  • - викладач англійської мови (для прискорення процесу вивчення);
  • - всілякі методичні матеріали (література, аудіо- та відео- запису).
Інструкція
1
Для початку людям, охочим володіти розмовною англійською, необхідно вивчити теорію, основи даної мови. Для цього найміть викладача, запишіться на спеціальні курси. Всі ці методи значно прискорять процес вивчення іноземної мови, ніж ви будете робити це самостійно. Хоча останній варіант теж цілком можливий, так як останнім часом дуже багато різної літератури і загальнодоступної інформації про англійську мову.
2
Після того, як ви засвоїли базові основи англійської мови, можна приступати до вивчення його розмовної практики. При відсутності початкових знань вам без репетитора не обійтися, якщо ж у вас є невеликі навички розмови англійською (навчання в школі, у вузі і т.д.), то можна при бажанні обійтися підручними засобами. Для цього скачайте різні американські серіали і фільми без перекладу на оригінальному мовою, аудіозаписи, знайомтеся з веб-сайтами англійською (наприклад, новинними стрічками) і т.д.
3
При перегляді різних серіалів і фільмів в оригіналі використовуйте для початку російські субтитри, це набагато полегшить процес вивчення. Поступово намагайтеся відмовлятися від них, спираючись при перегляді лише на власні знання. Також, якщо процес вивчення утруднений, сповільнюйте швидкість відтворення відеозапису (це допоможе вам краще воспрінмать мова персонажів). Використовуйте для вивчення англійської прості серіали, де показані в основному звичайні діалоги, не варто починати вивчення зі складних філософських кінокартин.
4
Читайте якомога більше газет і простих книг англійською (бажано вголос). У процесі навчання у разі утруднення використовуйте словник. Даний метод дозволить вашій пам'яті залишити в себе сотні нових слів вивчається. Також постійно знайомтеся з іноземними сайтами, новинними стрічками і т.д. Це допоможе вашій свідомості звикнути до чужої мови. Поступово ви й не помітите, що, прочитавши всього один раз, ви вже знаєте про зміст іноземного ресурсу.
5
Також дуже корисно наживо спілкуватися з представниками досліджуваної мови, але, так як знайти таких людей в більшості випадків не представляється можливий, скористайтеся сучасними технологіями. Скачайте та встановіть програму віртуального спілкування Skype і знаходите англомовних людей, згодних з вами поспілкуватися. Такий метод безпосереднього спілкування принесе вам величезну користь, а також ви зможете вивчити вимова, інтонацію англійської мови.