Як відновити забутий пароль на телефоні.

При використанні телефону ви можете встановити два види пароля: блокування пам'яті телефону і блокування сім-карти. У випадку, якщо ви забули один з них, ви можете відновити його або збити. Для цього ви можете скористатися одним з простих способів.
Інструкція
1
У випадку, якщо ви забули пін-код сім-карти, знайдіть упаковку, в якій вона перебувала при покупці. На пластиковій картці, з якої ви витягли сімку, повинен перебувати пін-код, а також пак-код. Якщо ви вже ввели пін-код неправильно три рази поспіль, ви ви можете використовувати пак-код для створення нового пін-коду. У разі ж, якщо ви втратили коробку від сім-карти і пластикову картку, на якій вона перебувала, ви можете звернутися в центр обслуговування абонентів оператора, до якого ви підключені. Надайте паспортні дані і відновите сім-карту.
2
У разі ж, якщо ви забули пароль, блокуючий телефон, то у вас є два виходи: скинути налаштування телефону на стандартні або ж обнулити інформацію, повністю відформатувавши пам'ять телефону. Для скидання налаштувань телефону ви можете ввести відповідний код. Перейдіть на сайт вашого виробника, такий як nokia.com або samsung.com. Скористайтеся пошукачем щоб знайти його. Зв'яжіться з виробником вашого апарату, використовуючи контакти, розміщені на сайті, і запросіть код скидання налаштувань. Також ви можете запросити код обнулення прошивки. Цей код скине всі налаштування і знищить всі ваші особисті файли, що зберігаються в пам'яті стільникового телефону.
3
Для видалення пароля телефону і знищення інформації, що зберігається на телефоні, ви також можете перепрошити апарат. Для цього синхронізуйте телефон з комп'ютером, використовуючи дата-кабель і диск з драйверами, які знаходяться в комплектації телефону. У разі ж, якщо це не так, буде потрібно завантажити драйвера з офіційного сайту виробника апарату, а дата-кабель купити в магазині стільникового зв'язку. На фан-сайтах, присвячених вашому телефону, таких як allnokia.ru, ви зможете знайти докладну інструкцію для перепрошивки, а також необхідне для цього програмне забезпечення. Використовуйте тільки ті варіанти, які підтверджені позитивними коментарями.