Як тренувати біцепс.

Тренування біцепса (двоголового м'яза плеча) є одним з основних завдань бодібілдера. Тренований біцепс дуже виділяється на тілі людини і свідчить про його фізичному розвитку. Варто розглянути основні вправи для розвитку цієї частини тіла.
Вам знадобиться
  • - вигнута штанга;
  • - гантелі;
  • - похила лава;
  • - тренажер "тяга на себе";
  • - програма тренувань для біцепса.
Інструкція
1
Тренуйтеся посилено в кожному підході. Ключем до зростання біцепсів є досягнення точки перевантаження («відмови») під час тренінгу. Стимулюйте їх таким чином кожне тренування, і ви дасте поштовх до прискореної накачуванні даного м'яза.
2
Звикайте до досить швидкого темпу виконання вправ на біцепси. Темп повинен бути жорстким і швидкоплинним одночасно. Ізольована тренування на біцепси не повинна тривати більше 15-25 хвилин. По суті, це один з ключових моментів в ефективній тренуванні даної частини тіла.
3
Давайте відпочинок м'язам після посиленого тренінгу. Їм потрібен час на відновлення. Це дасть якраз потрібний нам зростання. Перерва між тренуваннями на біцепс повинен бути не менше 2-х діб. Тобто виконуйте всього не більше двох тренувань на тиждень.
4
Включіть у свій тренувальний процес не більше 3-х інтенсивних вправ на біцепси. Почніть зі стандартною зігнутої штанги. Візьміть її вузьким хватом. Розташуйте руки на 8-10 см один від одного і зробите повільні контрольовані підйоми вгору. В кінці руху стискайте снаряд сильніше, щоб надати додаткову негативне навантаження. Проробіть не менше 8-10 повторів з помірною вагою.
5
Виконайте підйом гантелей на похилій лаві. Сядьте на лаву, візьміть в обидві руки неважкі гантелі і почніть піднімати їх одночасно вгору. Це допоможе більш ефективно опрацювати кожну руку. У верхній стадії руху стискайте якомога сильніше проробляються м'язи. У нижньому ж положенні розслаблюйте руки як тільки можна. Виконайте не менше 3 підходів по 10 разів на кожну руку.
6
Знайдіть у залі спеціальний тренажер для тяги на себе. Його вантажі можуть кріпитися на спеціальну балку або мотузку. Візьміться за снаряд двома руками. Поставте ноги на ширині плечей. Зігніть руки в ліктях, довівши вантаж до підборіддя. Опускайте повільно і розслабляйте м'язи в кінці. У кожному сеті зробіть приблизно 8 повторень. Ця вправа не тільки допомагає накачувати біцепси, але і додає мощі передпліччя.