Як поставити музику на рінгтон.

Головною відмінністю рингтон, який використовується для смс, полягає в тому, що вони має формат AIFF, а не AAC. Для того щоб поставити музику на рінгтон, потрібно попередньо підібрати підходящу мелодію і обрізати її, щоб зменшити розмір.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - пристрій для зв'язку телефону і комп'ютера.
Інструкція
1
Візьміть Mp3 файл і обріжте його за допомогою будь-якого музичного редактора. Наприклад, для цих цілей підійде Nero Wave Editor. Робиться це для того, щоб зменшити розмір файлу - після того, як формат його зміниться, він стане мати розмір набагато більше колишнього; щоб встановити на рингтон, буде потрібно більше часу. Краще зробити відрізок мелодії довжиною не більше 30 секунд.
2
Додайте файл у медіатеку ITunes. Для цього у відкритому ITunes виберіть «Файл», потім «Додати файл у медіатеку». З'явиться новий файл в розділі «Музика», тільки поки ще він буде у форматі Mp3.
3
Налаштуйте ITunes для конвертації в AIF формат. Для цього потрібно поставити в настройках Itunes AIFF кодер. Виберіть «Правка», «Налаштування ...», і у вікні, виберіть вкладку «Основні». Після цього натисніть кнопку «Налаштування імпорту», і відкриється ще одне вікно. Виставите у властивості «Імпортер» значення «Кодер AIFF» і збережіть налаштування.
4
конвертує ваш мультимедійний файл, щоб отримати рінтгтон. Для цього зайдіть в медіатеку, клацніть правою кнопкою миші по потрібній мелодії і у вікні виберіть «Створити версію для AIFF». Після цього почнеться конвертування, із закінченням якого в медіатеці з'явиться ще один файл, що має таку ж назву, але форматі AIF. Можете видалити Mp3 файл з медіатеки - він більше вам не знадобиться.
5
AIF файл перемістіть з медіатеки в будь-яке місце на вашому комп'ютері, наприклад на робочий стіл, просто перетягнувши його туди за допомогою миші. Знайдіть ваш рінгтон, скопійований в комп'ютер, і змініть його дозвіл з AIF на CAF, для цього потрібно просто перейменувати його. Наприклад, якщо файл називався zvuk.aif, то повинен вийти zvuk.caf.
6
Додайте вийшов файл в потрібну папку у вашому телефоні за допомогою програми, яка підходить для вашої моделі. Після того, як файл виявиться в телефоні, він доступний для використання як рингтон.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=41XrlbhtyFs