Як отримати повідомлення про лист.

Ви хочете завжди вчасно дізнаватися про нові листи у вашому електронній поштовій скриньці, але при цьому постійно заходити на поштові сервери незручно. Було б здорово одержувати вчасно SMS повідомлення про нові надходження на пошту. І така послуга вже існує. Причому на ряді поштових агентів користуватися послугою подібних повідомлень можна безкоштовно.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет
  • Стільниковий телефон
Інструкція
1
Якщо ви є абонентом операторів МТС, Білайн або Мегафон і маєте поштову скриньку на сайті mail.ru, то можете скористатися не так давно з'явилася послугою SMS повідомлень про нові листи. Для цього зайдіть в свою поштову скриньку за допомогою браузера. Знайдіть внизу персональної сторінки «Налаштування». Перейдіть за цим посиланням. У лівій частині екрана буде розташовуватися список можливих налаштувань. Виберіть у ньому пункт «SMS повідомлення». У вікні, додайте номер свого мобільного, поставте галочку навпроти поля «Повідомляти про нові листи по SMS». У тому ж вікні ви можете налаштувати необхідні вам параметри: кількість повідомлень в день, частоту посилаються повідомлень та інші настройки. Внесіть зміни за вашим бажанням і натисніть кнопку «Зберегти». Тепер ви будете отримувати SMS повідомлення про нові листи.
2
Для того щоб отримувати SMS повідомлення про листи, що надійшли на Gmail.com, вам необхідно мати поштову скриньку на сайті mail.ru з вже налаштованими SMS повідомленнями. Якщо всі необхідні налаштування на mail.ru проведені, зайдіть у свою поштову скриньку на Gmail.com. Справа вгорі знайдіть «Настройки». Перейдіть по посиланню. У наступному вікні натисніть «Пересилання та POP/IMAP». Потім натисніть кнопку «Додати адресу пересилання» і внесіть сюди адреса вашої поштової скриньки на mail.ru. Система попросить вас ввести код підтвердження, який буде відправлено на вказану вами ящик. При бажанні ви можете налаштувати SMS повідомлення про нові листи тільки з певних адрес. Для цього відкрийте лист такого адресата. Знайдіть зверху кнопку «Додаткові дії» і клікніть її. У меню виберіть пункт «Фільтрувати схожі листи». У вікні можна вказати додаткові умови фільтрації листів. Потім натисніть кнопку «Далі». У наступному вікні виділіть галочками пункти «Переслати на адресу» (тут має бути вказана адреса пошти на mail.ru з вже налаштованими SMS повідомленнями) і «Ніколи не відправляти в спам» (SMS повідомлення про спам не надсилаються). Тепер ви будете отримувати повідомлення на вхідні листи.