Як перевести текст в інтернеті.

Спілкування в інтернеті, іноземні колеги, учеба в університеті, вивчення статей на інших мовах - все це зобов'язує до знання цих самих мов. Але не завжди, особливо коли є інтернет під рукою.
Інструкція
1
Відкрийте браузер. Відкрийте документ з текстом, яким вам потрібно перевести, або знайдіть в інтернеті потрібну вам сторінку.
2
Скористайтеся одним з безкоштовних онлайн-перекладачів. Наприклад, перекладач від компанії Google. Пройдіть по посиланню http://translate.google.com/. Скопіюйте текст, який потрібно перевести, і вставте його в віконце перекладача.
3
Виберіть із запропонованого списку мову перекладного тексту і мова, на яку ви хочете цей текст перевести. Натисніть «перевести» і в сусідньому вікні з'явиться текст перекладу.
4
Використовуйте й іншу можливість цього онлайн-перекладача. У той же вікно, куди ви вставляли текст, ви можете вставити посилання на сторінку. Знову ж, виберіть мову і натисніть «перевести». У підсумку ви отримуєте ту сторінку, посилання на яку скопіювали, тільки на зазначеному вами мовою.
5
Спробуйте також перекладач Promt. На сайті http://www.translate.ru/ви побачите багато його можливостей. Це переклад тексту, сайтів, можливість скачати перекладач для установки на свій комп'ютер. Отже, копіюєте текст і вставляєте в поле «Початковий текст».
6
Визначаєте мову вихідного тексту і того, в який бажаєте перевести. Натискаєте «Перевести», і отримуєте якісний переклад протягом декількох секунд. Для перекладу сайту в поле «Початковий текст» вставте посилання.
7
При певному знанні мови користуйтеся тими ж перекладачами, тільки в поля для тексту вставляйте незрозумілі вам слова і словосполучення, або ж вводите їх вручну.
Корисна порада
Врахуйте, що переклад за допомогою онлайн-програм досить точний, але не на всі сто відсотків. Наприклад, переклад з англійської мови проблематичний в тому плані, що багато його слова мають не один десяток значень, що, звичайно, не може врахувати машина. Також існує чимало діалектів і сленгів, що ускладнює розуміння деяких фраз механізму перекладу.