Як завести в мороз машину з інжектором.

Запуск двигуна з інжектором взимку - непроста справа, якщо не знати як це зробити. Але опанувавши необхідними навичками, ви зможете завести свій автомобіль без проблем.
Інструкція
1
У сильний мороз при переохолодженні двигун з інжектором заводиться з працею, а то й зовсім не заводиться. Існує кілька варіантів вирішення даної проблеми.
2
По-перше, потрібно зрозуміти, чи достатньо заряджений ваш акумулятор і чи вистачить його заряду для нормальної прокрутки стартера. Ви це зрозумієте при першому ж пуску двигуна по звуку. Потім, переконавшись, що справа не в акумуляторі, варто подивитися на рівень палива. Як це не кумедно, але деякі довго думають, що ж трапилося, а в підсумку, виявляється, вся справа у відсутності палива. Якщо справа все ж в акумуляторі, значить, треба шукати альтернативні джерела енергії, наприклад, автомобіль сусіда. Пам'ятайте, що при підключенні проводів плюси треба підключати один до одного, а от мінус з боку «донора» - на клему акумулятора, з боку «запалює» автомобіля - на його масу. Це робиться для того, щоб не спалити «мізки» на автомобілі - «донорі».
3
Виключивши найелементарніші причини, переходимо до наступної стадії. Включаємо запалювання, вичавлюємо педаль газу до підлоги і починаємо крутити двигун. Секрет полягає в тому, що на автомобілях з інжектором в більшості своїй при пуску двигуна з натиснутою педаллю газу відбувається так звана «продування свічок». Відповідно, якщо вам пощастило, то машина завелася. А якщо ні, то, швидше за все, ви залили свечі.Берем свічковий ключ і викручуємо свічки. Не забудьте при цьому, який дріт від будь свічки, це важливо. Протираємо свічки ганчірочкою, і, якщо під рукою є наждачний папір - «нулевка», зачищаємо катод і анод. Непогано було б ще й погріти свічки, тільки не перестарайтеся: від перегріву свічка може зламатися як сірник. Перед тим як поставити свічки на місце, пару раз прокрутите двигун по 2-3 секунди, тим самим ви відчистите камери згоряння від всякого бруду, якщо така є. Поставивши свічки на місце, пробуємо завестися. Якщо після пророблених процедур ви все-таки не завелися, значить, проблема серйозніша і, як правило, на місці її вирішити не можна. Вона може полягати, наприклад, в несправності датчика холостого ходу і закінчуючи, в неправильній роботі електрики автомобіля. У кожному разі, вам це скажуть лише фахівці.
4
Якщо ви хочете взимку заводиться без проблем, то намагайтеся періодично перевіряти заряд акумулятора, заряджаючи його при необхідності, рівень масла в двигуні і так далі. Запам'ятайте: будь неполадці передує будь-якої синдром, причому завжди. Потрібно просто уважніше ставитися до свого автомобіля.
В незапам'ятні часи одна розумна людина сказала, що віз готують взимку, а сани - влітку. Щодо нашого часу можна перефразувати народну мудрість і зробити висновок, що до зимової експлуатації машину необхідно готувати до кінця теплого сезону року.
Вам знадобиться
  • - зимові масла,
  • - ареометр,
  • - ефір.
Інструкція
1
Щоб полегшити ранковий запуск силової установки автомобіля з приходом холодів, необхідно заздалегідь провести заміну мастила в двигуні і в коробці передач, заповнивши картери зазначених агрегатів маслами зниженою в'язкості і призначених для роботи в зимовий час.
2
Поряд з вищепереліченими заходами, так само перевіряється і щільність електроліту в акумуляторі. При необхідності, вона доводиться зарядним пристроєм до норми, рівної 1,27 за шкалою ареометра.
3
У тих випадках, коли щільність електроліту відновити не виходить, акумуляторну батарею потрібно замінити новою.
4
Як правило, проблеми з запуском двигуна починаються з пониженням температури навколишнього повітря до - 20 градусів. Помилка більшості водіїв в подібних умовах полягає в тому, що вони починають обертати стартером маховик мотора без попередньої підготовки.
5
Досвідчений власник перед спробою запустити двигун спочатку включить на кілька хвилин ближнє світло в фарах. Створення навантаження в електричній мережі автомобіля розігріє електроліт в акумуляторі, що спричинить підвищення його щільності.
6
Потім кілька разів включається запалювання, для того щоб бензонасос максимально наповнив паливну магістраль. І тільки потім здійснюється перша спроба пуску двигуна. Якщо в цей момент мотор не подає ознак «життя», то медичним шприцом проколюється гумка повітряного патрубка, якомога ближче до дросельного вузла, і туди вводиться один кубик ефіру. Після чого двигун неодмінно заведеться.
7
Не слід захоплюватися ефіром при запуску силової установки. Його передозування дуже небезпечна і може призвести до поломки мотора. Тому вдаватися до його використання слід виключно в безвихідних ситуаціях, коли всі спроби щодо «оживлення» двигуна не увінчалися успіхом.