Як зробити вбудовану ліжко.

Кожна дитина потребує зручному ліжку. Однак вона в більшості випадків займає основну частину площі в кімнаті дитини. Саме тому в дитячій кімнаті рекомендується зробити відкидну вбудовану ліжко.
Інструкція
1
У складеному вигляді глибина шафи-ліжка становитиме приблизно 40 сантиметрів. Однак споруджувати її найкраще на каркасній основі. Для виготовлення каркаса рекомендується використовувати добре висушений прямошаруватої сосновий або ж ялиновий брус, який має перетин 50х50 міліметрів.
2
В якості основи каркаса будуть використовуватися дві вертикальні стійки, які йдуть від підлоги і до стелі. Вони повинні бути міцно «пришиті» до стіни. Дана конструкція збільшує міцність каркасу. Тому не потрібно його утяжелять додатковими силовими елементами. Вертикальні стійки також будуть служити елементами рами для кріплення бічних стінок шафи. Вони повинні розташовуватися один від одного на відстані 1900 міліметрів.
3
Вертикальні стійки необхідно кріпити до стіни в п'яти місцях. Для цієї мети добре підходять шурупи на дюбелях. З їх допомогою можна надійно прикріпити шафа-ліжко до стіни. Врахуйте, каркас складатиметься не тільки з вертикальних стійок. Щоб максимально точно прикріпити брус до стіни, його для початку необхідно зафіксувати на одному шурупі. Скористайтеся дрилем зі звичайним свердлом 6 міліметрів. Просвердлите наскрізний отвір точно посередині стійки і перпендикулярно стіні. Після цього забийте дюбелі під шурупи.
4
Просвердлите всі п'ять отворів, і прикріпіть стійку до стіни остаточно. Шурупи повинні бути загорнуті повністю. В іншому випадку вони з часом можуть вивернутися. Каркас шафи-ліжка буде розхитуватися. Після того, як перша стійка каркаса встановлена, аналогічно вмонтовуйте другу.
5
Потім можна переходити до установки горизонтальних стяжок каркаса. Їх усього буде шість. Дві з них монтуються під стелею, дві інші - у самої підлоги і дві - на висоті нижньої полиці вбудованої шафи.
6
Далі можна починати обшивати шафа і встановлювати в нього підходить за розміром ліжко. Для виготовлення бічних стінок шафи найкраще використовувати складальні меблеві щити. Кріпити їх краще всього за допомогою саморізів.