Як уповільнити кадр.

Існує безліч прийомів художньої обробки відео. Деякі ефекти дозволяють підкреслити, а деякі - відтінити потрібні деталі. В особливо важливих моментах може мати сенс уповільнити кадр, зробивши на ньому особливий акцент.
Вам знадобиться
  • - відеоредактор VirtualDub.
Інструкція
1
Відкрийте відео, кадр якого необхідно сповільнити, в VirtualDub. Виберіть у меню пункт "Open video file ..." або натисніть Ctrl + O. Перейдіть до каталогу в якому знаходиться потрібний файл, виділіть його, натисніть кнопку «Відкрити».
2
Здійсніть конфігурування програми для запису розпакованого відео. У розділах меню Video і Audio відзначте пункти Full processing mode. Натисніть Ctrl + P. У діалозі зі списку, виберіть пункт (Uncompressed RGB/YCbCr). Натисніть OK. Виберіть пункт "Compression ..." в меню Audio. У списку з'явився діалогу виберіть пункт. Натисніть OK.
3
Розділіть відео на три частини і запишіть їх на диск у стислому вигляді. У перший фрагмент увійдуть всі кадри від початку і до моменту, який необхідно уповільнити. Другий фрагмент буде містити послідовність уповільнюються кадрів. Третій фрагмент - залишився відео.Нажміте клавішу Home. Переміститеся до останнього кадру, що знаходиться перед сповільнюється фрагментом. Використовуйте повзунок у нижній частині вікна, кнопки навігації та пункти меню Go. Натисніть клавішу End. Натисніть F7. Як ім'я створюваного файлу вкажіть begin. Натисніть кнопку «Зберегти». Дочекайтеся закінчення збереження відео.Нажміте Home. Перейдіть до останнього кадру сповільнюється фрагмента. Натисніть End. Збережіть виділений відрізок відео. Як ім'я файлу вкажіть low-speed.Нажміте Home. Виберіть у меню пункти Go і End. Натисніть клавішу End. Збережіть і цю частину відео. Як ім'я файлу вкажіть end.
4
Відкрийте сповільнюється фрагмент відео. Натисніть Ctrl + W щоб закрити поточний файл. Натисніть Ctrl + O. Виберіть файл з ім'ям low-speed.avi. Натисніть кнопку «Відкрити».
5
Здійсніть конфігурування для відключення обробки відео і аудіо потоків. У розділах меню Video і Audio відзначте пункти Direct stream copy.
6
Сповільніть кадри відео. Відкрийте діалог Video frame rate control. Для цього натисніть Ctrl + R або виберіть у меню пункти Video і "Frame rate ...". У групі елементів Frame rate conversion виберіть опцію Convert to fps і в текстовому полі праворуч введіть поточне значення частоти проходження кадрів відео (воно вказано в дужках поряд з опцією No change) .Виберіть опцію Change frame rate to (fps), розташовану в групі елементів управління Source rate adjustment. У текстовому полі праворуч вкажіть бажане значення частоти проходження кадрів. Орієнтуйтеся на поточне значення даного параметра. Наприклад, якщо поточне значення FPS одно 25 і необхідно уповільнити відео в 5 разів, то в текстове поле потрібно ввести 5.
7
Збережіть уповільнене відео. Натисніть F7. Як ім'я зберігається кадру вкажіть low-speed-changed. Натисніть «Зберегти». Дочекайтеся закінчення процесу запису.
8
Здійсніть збірку результуючого відео з фрагментів. Натисніть Ctrl + W. Натисніть Ctrl + O. Відкрийте файл begin.avi. Додайте сегмент з уповільненими кадрами. Виберіть у меню пункти File і "Append AVI segment ...", відкрийте файл low-speed-changed.avi. Аналогічним чином додайте сегмент end.avi.
9
Конфігуруйте додаток для збереження відео. Відкрийте діалог Video frame rate control, натиснувши Ctrl + R. Встановіть вихідні настройки. Для цього виберіть опції No change і Process all frames.Настройте параметри стиснення потоків звуку і відео. Відзначте опції Full processing mode в меню Video і Audio. Натисніть Ctrl + P. Виберіть і настройте кодировщик відео. Натисніть OK. Виберіть пункти меню Audio і "Compression ...". Виберіть і настройте кодировщик звуку. Натисніть OK.
10
Збережіть відео з уповільненими кадрами. Натисніть F7. Вкажіть ім'я файлу. Натисніть «Зберегти». Дочекайтеся закінчення процесу запису.