Як зробити секційні ворота.

Секційні ворота являють собою маневрені полотна, які мають хороші зламостійкі і теплоізоляційні властивості. Досить часто в даний час люди встановлюють такі ворота. Якщо немає можливості придбати, то можна зробити їх самостійно.
Інструкція
1
Зсувні секційні ворота можуть плавно йти під стелю без «захоплення» зайвої площі. Крім того, вони забезпечують відмінну теплоізоляцію приміщення. Все це завдяки особливій конструкції полотна. Воно складається з з'єднаних між собою сендвіч-панелей. З'єднання виконується за допомогою петель. Торсіонна система допомагає робити переміщення панелей вгору і вниз, а пружинний механізм врівноважує їх.
2
У такій конструкції обов'язково повинні бути присутніми напрямні. Розташовують їх уздовж рами і стелі. Для зменшення опору можна до боків панелей прикріпити спеціальні ролики для секційних воріт. Вони дозволяють панелям легко ковзати по вертикальних профілів, а також плавно заходити на горизонтальні осі.
3
Рекомендується використовувати кульки, які зроблені з зносостійкого пластмаси. Саме вони зможуть забезпечити м'який і безшумний хід дверей. За час руху відбувається багаторазовий «перелом» полотна. Кожна стулка буде розвертатися і укладатися горизонтально стелі. Для зниження вагового навантаження дверей можна використовувати врівноважують пружини. Завдяки їм панелі легко можна буде підняти за ручку. Ручний замок повинен розташовуватися на зручній для водія висоті. Часто можна зустріти двері такого типу, які оснащені циліндровим механізмом і висувним ригелем.
4
Для надійності рекомендується захистити троси від обриву храповими муфтами. Вони не дозволять впасти полотну. Дане застереження не випадково, так як вага дверей досить великий. Часом він досягає 300 кілограм.
5
Якщо необхідно, то можна розмістити по периметру дверного отвору датчики. Вони будуть реагувати на рухомий і нерухомий предмет і зупиняють рух. Тим самим ви можете оберегти їх від пошкодження.