Як назвати салон краси. Як відкрити косметичний салон.

Салонів краси різної цінової категорії безліч. Тому нове, недавно відкрився,, має привертати увагу, інакше клієнтів не буде. Залучення уваги клієнтів - це і реклама, і акції, і знижки, і помітну назву.
Інструкція
1
Незважаючи на те, що майже в кожному салоні краси є і чоловічий зал, як правило, рекламні акції і звичайні назви салонів припускають вплив на жіночу аудиторію. В цілому, це правильний вибір: все ж більшість клієнтів - жінки. Крім того, жінки більш ласі на рекламу і все помітне і запам'ятовується. Однак через це назви салонів краси часто дуже однотипні (жіноче ім'я або назва квітки, наприклад).
2
Гарне назва - назва оригінальна. Тому щоб назвати салон краси краще відмовитися від часто вживаних варіантів. Відразу відкиньте всі жіночі імена, навіть самі вигадливі. Проходячи повз салону краси під назву "Елоїза", клієнтка може забути, що 300 метрів назад вона бачила салон краси "Ельвіра". Якщо ви господар "Ельвіри", вам навряд чи піде це на користь.
3
Перевірте по пошуковикам (або просто походіть по району, де розташований ваш салон краси), які назви носять ваші найближчі конкуренти. Таким чином ви відразу відкинете певні варіанти і зможете проаналізувати, яку назву буде виділятися на їх фоні. Крім того, "пробивши" кожного конкурента по пошуковикам, ви зможете побачити, який салон користується популярністю, а який ні. Це, в тому числі, залежить і від назви.
4
Назва салону краси, як і назва будь-якого іншого бізнесу, продукту або послуги, безумовно, має асоціюватися з суттю такого бізнесу, продукту або послуги. Асоціація повинна бути позитивною, викликає емоції, інакше назва не запам'ятається. Наприклад, салон краси під назвою "Стиль" явно програє салону краси під назвою "Жити красиво!"
5
Подумайте, на яку цільову аудиторію ви розраховуєте. Якщо ви відкриваєте салон краси економ-класу, то його назва не повинна викликати асоціацій з багатством і грошима (сюди не підійдуть назви на кшталт "Дольче віта"). І навпаки, в назвах салонів краси преміум-класу слід допускати подібні асоціації. Подібним чином назва служить, крім усього іншого, фільтром клієнтів.
6
Якщо ви не впевнені в тому, що зможете назвати салон краси самі, то зверніться до фахівців з розробки назв - неймери. Це можуть бути як фрілансери з утворенням в сфері лінгвістики, так і рекламні агентства, які пропонують послуги нейминга окремо або разом з розробкою бренду вашого бізнесу.