Як провести аналіз конкурентів.

Якби не конкуренція, якість товарів було б значно нижче, а ціна на них відчутно вище. Саме завдяки конкуренції розвивається ринкова економіка. Щоб фірма могла комфортно почувати себе в цьому потоці товарів і послуг, необхідно час від часу проводити аналіз конкурентів. З його допомогою можна усувати недоліки свого продукту, а також шукати нові шляхи вирішення виникаючих проблем.
Інструкція
1
Визначтеся, хто саме є вашим конкурентом. Існують прямі і непрямі конкуренти, причому враховувати треба і тих, і інших. З прямими конкурентами все досить ясно: це ті компанії, які мають ту ж цільову аудиторію, що і ви, і діють з вами в одній сфері виробництва чи продажів. Непрямі конкуренти можуть виробляти абсолютно інший продукт, але при цьому ваші цільові аудиторії будуть перетинаються. Наприклад, ви є виробником газованої води. Вашими прямими конкурентами будуть інші фірми, які постачають на ринок газовану воду. А ось виробники холодного чаю, соків, мінеральної води і т.д. є для вас конкурентами непрямими.
2
Ознайомтеся з номенклатурою та асортиментом пропонованих конкурентами продуктів. Ретельно позначте топові товари та ті, які користуються незначною популярністю. Ознайомтеся з ціновою політикою компанії. Ви повинні знати ціни на кожен продукт. Виходячи з отриманих даних можна буде зробити висновок, чим більшою мірою керуються покупці, купуючи товар конкурентів.
3
Виявіть частку на ринку кожного з конкурентів. Ви повинні визначити, який сегмент ринку займає ваш конкурент. Ознайомтеся з обсягами продажів. Не забудьте звернути увагу і на способи збуту готової продукції.
4
Проаналізуйте фірмовий стиль конкурента. Це вкрай важливо, якщо ви тільки збираєтеся вийти на ринок. До фірмового стилю відносяться колірна гамма, логотип, слоган, уніформа і т.д. Підійдіть до проблеми з точки зору психології. Постежите за тим, як працює той чи інший колір, легко чи запам'ятовується слоган, які асоціації викликає логотип.
5
Простежте за тим, де і в якій кількості ваші конкуренти розміщують свою рекламу. Можливо, їх успіх залежить від грамотного медіапланування, а зовсім не від якості продукту. Проаналізуйте, які канали комунікації переважають, а які не використовуються зовсім.
6
Знайдіть сильні і слабкі сторони конкурентів і зверніть отриману інформацію на благо своєї компанії. Наприклад, слабкою стороною конкурента є недостатня робота над формуванням іміджу соціально-відповідальної організації. Ви можете вхопитися за цю прогалину і позиціонувати себе з цього боку. Головне - дати споживачеві щось нове, щось, що буде виділяти вас на загальному фоні.
Одним із завдань компанії є виживання в умовах конкуренції. З цієї точки зору під аналізом ринку мається на увазі збір та аналіз інформації, що допомагає розробити стратегію виживання. Для обліку конкурентних погроз можна використовувати теорію п'яти сил Майкла Портера.
Інструкція
1
Проаналізуйте загрозу появи нових конкурентів. Треба оцінити, наскільки їм легко або складно придбати потрібне обладнання, навички і т.д., щоб забрати у компанії частину прибутку. Якщо бар'єри для входу в галузь невисокі, конкурентна боротьба може загостритися. В такому випадку керівництво компанії заздалегідь повинно вирішити, чи є шанси на перемогу в цінових війнах.
2
З'ясуйте загрозу появи товарів-замінників. Якщо компанія займається виробництвом упаковки з жерсті, клієнти можуть перейти на дешеву пластикову упаковку. Можливе зменшення попиту на жерсть, тоді конкуренція між виробниками зросте пропорційно зменшенню попиту. За аналогією зробіть аналіз умов, в яких працює компанія.
3
Дізнайтеся, які важелі впливу покупців. Коли покупців багато, їх вплив на продавців невелика. Якщо ж клієнтів в галузі мало, вони можуть зіштовхувати конкурентів один з одним, змушуючи знижувати ціни.
4
Оцініть важелі впливу постачальників. Якщо постачальники компанії мають клієнтів в інших галузях, вони можуть нав'язувати компанії умови.
5
Проаналізуйте суперництво між існуючими фірмами. Гострота суперництва залежить від сил, проаналізованих на 4-х попередніх кроках.
6
Виберіть підходящу стратегію розвитку. Якщо 5 сил в галузі вказують на високу конкуренцію, компанія повинна бути готова до варіанту малозатратного виробництва і надання додаткових послуг, які вирішують проблеми клієнтів.
7
Розгляньте варіанти введення жорстких правил. Компанія може лобіювати закони, дотримання яких виявиться важким для конкурентів. Тоді 5 сил, діючих на ринку, змінять ступінь впливу один на одного.
Корисна порада
Докладно теорія п'яти сил описується в книзі Стівена Сілбігера «MBA за 10 днів», 2002 р, в розділі «Стратегія». Зверніть увагу на детермінанти п'яти сил. Вони дозволяють мислити у вірному напрямку, щоб знайти можливості отримання конкурентної переваги.