Як склеїти дві фотографії горизонтально.

Основний навик у створенні колажів - це вміння поєднати дві або кілька фотографій. Приміром, горизонтально. Зробити це можна за допомогою Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте Adobe Photoshop, а в ньому - файли фотографій, які вам потрібно склеїти. Для цього клікніть пункт меню «Файл» (File)> «Відкрити» (Open) або натисніть гарячі клавіші Ctrl + O. У новому вікні вкажіть шлях до файлів і клацніть кнопку «Відкрити». Якщо фотографії знаходяться в різних директоріях, то ці дії потрібно буде повторити.
2
Визначте розмір фотографій в пікселях. По черзі активуйте кожну з картинок і натискайте гарячі клавіші Alt + Ctrl + I. Розміри фотографії вказані в секції «Розмірність» в полях «Ширина» (Width) і «Висота» (Height). Якщо розміри фотографій не збігаються один з одним, їх потрібно прирівняти. Для цього виберіть фотографію, розміри якої більше, і знову натисніть Alt + Ctrl + I.
3
Переконайтеся, що стоїть галочка біля пункту "Зберегти пропорції» (Constrain proportions) і зробіть параметр «Висота» таким же, як у меншій фотографії. Параметр «Ширина» теж зміниться, запам'ятайте це значення, а краще запишіть. Натисніть кнопку ОК.
4
Створіть новий документ: натисніть комбінацію клавіш Ctrl + N або пункт меню «Файл» (File)> «Створити» (New). Складіть показники ширини обох фотографій (ширина більш великої - з урахуванням зміни в третьому кроці інструкції) і вкажіть число, що вийшло при створенні цього документа в пункті «Ширина». У пункті «Висота» вкажіть висоту меншою фотографії. Натисніть на кнопку «Створити».
5
Оберіть інструмент "Переміщення" (Move, гаряча клавіша V) і по черзі перетягніть обидві фотографії на новостворений документ. Цим же інструментом розмістіть зображення необхідним чином. Щоб вибрати той чи інший шар (а фотографії після переміщення на новий документ перетворилися на шари), використовуйте вікно «Шари» (Layers). Для його виклику натисніть клавішу F7.
6
Щоб зберегти результат, клацніть пункт меню «Файл» (File)> "Зберегти як" (Save as) або натисніть гарячі клавіші Ctrl + Shift + S. У новому вікні вкажіть шлях для новоствореного файлу, в полі «Тип файлів» (Format) виберіть формат зображення Jpeg і клацніть кнопку «Зберегти».